Janas Blachowiczius | Youtube.com nuotr.

Janas Blachowiczius | Youtube.com nuotr.

Ankstyvą sekmadienio rytą Lietuvos laiku Las Vegase (JAV) įvykusiame „UFC 259“ mišrių kovos menų turnyre UFC pussunkio svorio kategorijos čempiono titulą išsaugojo lenkas Janas Blachowiczius, kuris vieningu teisėjų sprendimu (49-46, 49-45, 49-45) nugalėjo vidutinio svorio kategorijos čempioną nigerietį Israelį Adesanyą, kuriam tai buvo pirmasis pralaimėjimas karjeroje per 21 kovą.

„Ką dar galiu pasakyti? Esu labai laimingas. Nugalėjau čempioną ir tikiuosi, kad dabar užsitarnausiu visų pagarbą. Kitoje savo kovoje gal jau nebebūsiu laikomas autsaideriu, bet man tai nėra svarbu, galiu ir toliau būti juo vadinamas. Prieš kovą sakiau, kad noriu nokautuoti varžovą antrame raunde, bet jis man neleido to padaryti. Galbūt reikėjo anksčiau pradėti naudoti imtynes, tačiau nebuvo lengva jį pagauti. Jo spyriai labai stiprūs, dar dabar jaučiu skausmą kojose. Porą kartų jį pargrioviau ir jis labai greitai išsisuko iš mano gniaužtų. Supratau, kad turiu palaukti vėlesnių raundų, kai jis bus labiau pavargęs, ir tada pabandyti dar kartą panaudoti savo imtynes. Galiausiai man pavyko jį kontroliuoti parteryje ir pirmą kartą apginti diržą. Jausmas – nuostabus. Prieš skelbiant teisėjų balus nerimo nebuvo. Net ir Gloveris Teixeira man sakė, kad tikrai laimėjau 3 raundus. Taip, Israelis atliko daugiau kojų spyrių, bet aš pasižymėjau didesniu bokso smūgių skaičiumi, be to, kontroliavau kovą parteryje, todėl laimėjau kovą. Israelis dabar turi rezultatą 20-1, todėl jis mane prisimins visą savo gyvenimą“, - sakė J.Blachowiczius.

Čempionas po kovos pažymėjo, kad dabar nori bent pusmečio pertraukos ne tik tam, kad atsigautų po kovos, bet ir tam, kad praleistų daugiau laiko Lenkijoje su šeima ir neseniai gimusiu kūdikiu. J.Blachowiczius patikino, kad jei Gloveris Teixeira yra pasiryžęs palaukti maždaug pusmetį, tuomet jis galės tapti kitu varžovu titulinėje kovoje.

J.Blachowiczius taip pat pasisakė apie diskvalifikacija pasibaigusią Piotro Jano ir Aljamaino Sterlingo kovą: „Tai tikrai buvo nelegalus spyris. Manau, kad jie būtinai turės surengti revanšinę kovą ir ten viską išsiaiškinti. Aš tokiu būdu tapti čempionu nenorėčiau.“

Jano Blachowicziaus spaudos konferencija:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų