Kevinas Croomas | Youtube.com nuotr.

Kevinas Croomas | Youtube.com nuotr.

 33-ejų amerikietis Kevinas Croomas (21-12) praėjusių metų rugsėjį UFC turnyre jau pirmajame raunde per 31 sekundę „užsmaugė“ Rooseveltą Robertsą, tačiau vėliau prarado šią pergalę dėl kanapių vartojimo. Šį savaitgalį po diskvalifikacijos K.Croomas grįžta į UFC narvą ir susikaus su Alexu Caceresu, o prieš kovą pažėrė kritikos Nevados valstijos atletikos komisijai.

„Nustojau rūkyti prieš 2 mėnesius, kad būčiau ramus, jog iš manęs niekas nebus atimta. Tai mėšlinos taisyklės. Sutikau kovoti likus 36 valandoms iki to turnyro. Priėmiau tą pasiūlymą ir pasakiau UFC, kad rūkiau žolę. Jie sakė, kad viskas gerai, kad nebus problemų. Velniop Nevadą. Kodėl aš galiu „dulkinti“ kekšę, bet negaliu rūkyti žolės ir kovoti? Kas čia per velniava? Tai mėšlas, žmonės, bet jie tos taisyklės nekeis, nes iš to uždirba pinigus. Visiškas mėšlas. Turėjau susimokėti, kad jie paimtų mano mėginį, tada turėjau sumokėti jiems baudą. Ar jie ką nors pakeis? Vargu. USADA neseniai sušvelnino taisykles, bet žmonės mėgsta pinigus“, - nervinosi K.Croomas.

Penktadienį K.Croomas sėkmingai pasirodė svėrimų ceremonijoje, numesdamas svorį iki 145,5 svaro (66 kg). Tuo tarpu A.Caceresas svėrė 146 svarus (66,2 kg), pasiekdamas netitulinių puslengvio svorio kategorijos kovų ribą.

Artėjančios nakties turnyre dėl įvairių problemų beliko 10 suplanuotų kovų. Penktadienį, dar prieš svėrimus, teko atšaukti Alexo Oliveiros ir Ramazano Kuramagomedovo kovą, nes pastarasis susirgo.

Šeštadienį vakare pranešta, kad turnyre beliko 9 kovos. Dėl covid-19 protokolų buvo atšaukta Angelos Hill ir Ashley Yoder akistata. Ši kova perkelta į kovo 13 d.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų