Kovos pabaiga | „Twitter“ nuotr.

Kovos pabaiga | „Twitter“ nuotr.

 Praėjusią savaitę Afganistane vykusio MMA turnyro pagrindinėje kovoje vietinis sportininkas Ahmedas Wali Hotakas (8-1) antrajame raunde techniniu nokautu nugalėjo brazilą Leonardo Barbosą (18-8).

Kovos pabaiga buvo gana įtartina. L.Barbosa praleido spyrį keliu į korpusą ir labai jau dramatiškai krito ant nugaros. A.W.Hotakas netrukus pratęsė savo ataką „ground and pound“ stiliumi, o teisėjui teko nutraukti kovą. Turnyrą stebėję Afganistano MMA sirgaliai „pametė“ galvas ir sušoko į narvą švęsti pergalę kartu su savo herojumi.

L.Barbosa kovą pradėjo geriau ir dar pirmajame raunde sulaužė varžovui nosį. Visgi, antrajame raunde jis salėje pamatė ginkluotą vyriškį, kuris jam jau buvo grasinęs rūbinėje.

„Jis buvo nusiteikęs labai agresyviai ir nenustojo rėkti. Per pertrauką tarp raundų jis priartėjo dar arčiau narvo ir sakė panašius žodžius, kaip rūbinėje, tik kalbėjo daug piktesniu tonu. Pirmavau toje kovoje, tikrai laimėjau pirmą raundą ir sulaužiau varžovui nosį. Jam kitą dieną netgi prireikė operacijos. Visgi, po tų grasinimų į antrąjį raundą išėjau kaip ne savas ir nusprendžiau pasiduoti. Aš turiu sūnų, turiu šeimą, todėl negalėjau taip rizikuoti. Tame krašte karas dar nesibaigė. Teroristų atakos ten tęsiasi toliau ir žmonės ten prie to jau pripratę. Kol aš ten buvau, buvo susprogdintas automobilis. Jie tiesiog izoliavo tą gatvę, liepė važiuoti aplink ir niekam tai nekėlė kažkokios nuostabos. Nežinau, kokie tos šalies įstatymai, todėl negalėjau taip rizikuoti. Vykau ten vienas be savo trenerių ir daugiau taip niekada nebedarysiu. Žinau, kad galėčiau nesunkiai laimėti revanšinę kovą, bet nežinau, ar ji įvyks“, - „MMA Fighting“ kalbėjo L.Barbosa.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (11)
Registruoti
Anoniminiai (11)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų