Charlesas Oliveira | Instagram.com nuotr

Charlesas Oliveira | Instagram.com nuotr

 Po to, kai Dustinas Poirier nokautavo Conorą McGregorą, jis užsiminė, kad nekovos su UFC naujoku Michaeliu Chandleriu dėl lengvo svorio kategorijos čempiono diržo, o vietoje to jis norėtų dėl jo susikauti su aštuonių iš eilės pergalių serija turinčiu 31-erių metų brazilu Charlesu Oliveira (30-8, 1 be nugalėtojo).

Kalbėdamas su „MMA Fighting“, Ch.Oliveira sako, kad nėra nustebintas D.Poirier pasirodymu prieš C.McGregorą, nors tikėjosi, kad D.Poirier pergalę iškovos po trečiojo raundo. Kadangi dabar C.McGregoras kuriam laikui turėtų būti iškritęs iš lenktynių dėl titulo, Ch.Oliveira mano, kad jis ir D.Poirier yra tinkamiausi kandidatai kovoti dėl Chabibui Nurmagomedovui šiuo metu priklausančio čempiono titulo.

„Tai kova, kurią reikia suorganizuoti“, – sakė Ch.Oliveira. „D.Poirier pats sakė, kad nori šios kovos. Aš ateinu su aštuonių pergalių serija ir nežaidžiu jokių žaidimų šiame divizione, o D.Poirier tai žino.

Kas dar liko? Nėra kur trauktis. UFC davė man Tony Fergusoną likus 20 dienų ir visi matėme, kas nutiko. Jie pastatė Dustiną prieš Conorą, o mes visi žinome, koks C.McGregoras svarbus organizacijai. Pažiūrėkite, ką Dustinas jam padarė. Ar mes nenusipelnėme titulinės kovos? Tai kova, kurią reikia surengti“.

Visgi pirmą kartą UFC organizacijoje kovojęs M.Chandleris paliko ryškų pėdsaką: jis pirmame raunde nokautavo Daną Hookerį, yra buvęs daugkartinis „Bellator“ čempionas ir tikisi, kad antroje savo kovoje UFC jau gaus čempiono titulo vertą kovą.

„M.Chandleris yra labai kietas, jis sukūrė istoriją „Bellator“, bet atvykęs čia kovojo tik kartą“, – sakė Ch.Oliveira. „Kova, kurią reikia surengti yra tarp manęs ir D.Poirier, nėra kitų kelių. Visi nori šios kovos“.

Jeigu Ch.Oliveira sulauks šanso kovoti prieš D.Poirier, jis mano, kad gali sukurti istoriją.

„D.Poirier yra labai kietas tiek ant kojų, tiek parteryje“, – sakė Ch.Oliveira. „Visi žino, kaip aš tobulėju stovėsenoje ir nebėgu nuo apsikeitimo smūgiais, tačiau visi taip pat žino, koks esu pavojingas, kai parverčiu žmones ant žemės. Gerbiu visus, bet čia yra mano momentas ir mano laikas, 2021 m. aš būsiu UFC čempionu. Nokautas ar skausmingas veiksmas – visiškai nesvarbu, galiausiai mano ranka bus iškelta į viršų“.

Pasak UFC prezidento Dana White‘o, po „UFC 257“ turnyro Chabibas Nurmagomedovas jam pasakė: „Dana, būk sąžiningas su savimi, aš esu aukščiau visų tų vyrukų. Aš įveikiau juos visus“.

Nors Ch.Oliveira atidavė pagarbą Ch.Nurmagomedovui, tačiau jis mano, kad yra būtent tas, kuris galėtų jį įveikti.

„Privalai gerbti žmogų, kuris iškovojo 29 pergales iš eilės ir per savo karjerą niekada nepralaimėjo.“, – kalbėjo Ch.Oliveira. „Jis dominavo prieš visus su kuriais kovėsi ir šiame divizione įveikė didelius vardus. Visgi jis nesikovė su manimi, todėl negali sakyti, kad yra aukštesnio lygio nei visi. Jis gali sakyti, kad yra geresnis už tuos, su kuriais kovėsi. Jis kovojo prieš D.Poirier ir Conorą McGregorą bei gali sakyti, kad jis yra geresnis už juos, tačiau negali sakyti to apie mane, kol su manimi nesusikovė.

Jeigu aš įveikčiau Dustiną ir tapčiau čempionu, tai galėtų priversti jį sugrįžti ir jis iš karto kovotų dėl titulo. Visgi aš nematau jo grįžtančio, nes davė pažadą. Susitelkime į tai, kas turi įvykti – Ch.Oliveira prieš D.Poirier dėl lengvo svorio kategorijos čempiono titulo“.

Ch.Oliveira per savo pergalių seriją įveikė Clay Guida (1 raundas, skausmingas veiksmas), Christosą Giagosą (2 raundas, skausmingas veiksmas), Jimą Millerį (1 raundas, skausmingas veiksmas), Davidą Teymurą (2 raundas, skausmingas veiksmas), Niką Lentzą (2 raundas, techninis nokautas), Jaredą Gordoną (1 raundas, nokautas), Keviną Lee (3 raundas, skausmingas veiksmas) ir T.Fergusoną (teisėjų sprendimas).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų