Paulis Pogba ir Bruno Fernandesas | Scanpix nuotr.

Paulis Pogba ir Bruno Fernandesas | Scanpix nuotr.

Buvęs „Manchester United“ žaidėjas Paulas Parkeris pakomentavo saugo Paulio Pogba žaidimą šį sezoną.

„Pastaruoju metu P.Pogba primena save tokį, kokį jį matėme „Juventus“ komandoje – jis vėl tapo komandos žaidėju. Jis kovoja dėl teisės žaisti. Šią savaitę jis buvo geriausias komandos žaidėjas kartu su Bruno Fernandesu. Įdomiausia, kad jo žaidimas pagerėjo, kai „Man Utd“ pradėjo kovoti dėl Anglijos „Premier“ lygos titulo. Pernai P.Pogba tebuvo B.Fernandeso šešėlis – tai pakenkė jo ego. P.Pogba kainavo klubui didelius pinigus, jo marketinginis įvaizdis, žaidimo stilistika tiko „Man Utd“. Tačiau geriausias statusas, kokį tik gali turėti žaidėjas – tai gero futbolininko statusas. Ir čia B.Fernandesas, kainavęs mažiau pinigų, pranoko P.Pogbą. Portugalas greitai tapo raktiniu komandos žaidėju. Anksčiau būtent P.Pogba buvo komandos veidas, tačiau tikrai ne dėl futbolo. Dabar veidu tapo Bruno – dėl įvarčių ir rezultatyvių perdavimų“, – cituoja klubo buvusį žaidėją „Eurosport“.

Jis pabrėžė, kad „Man Utd“ kovojant dėl titulo prancūzas negali sau leisti aikštėje žaisti prastai: „Neužteks už rungtynes gauti 7 iš 10 balų“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų