Nerijus Ališauskas | hockey.lt nuotr.

Nerijus Ališauskas | hockey.lt nuotr.

 Sekmadienį elitinėje Slovakijos ledo ritulio lygoje Bratislavos „Slovan“ su Nerijumi Ališausku 4:1 nugalėjo „HC 07 Detva“.

Lietuvis žaidė net 23 min. 15 sek., atliko rezultatyvų perdavimą ir išvengė baudos minučių. N.Ališauskas per 30 šio sezono rungtynių yra įmušęs 1 įvartį ir atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus.

„Slovan“ (60 tšk.) tarp 12 komandų žengia 3-ia.

Aukščiausioje Lenkijos lygoje Kosto Gusevo atstovaujama Torunės „KH Energa“ po pratęsimo 3:2 išplėšė pergalę „Tauron Podhale Nowy Targ“. Lietuvis užsidirbo 2 baudos min. K.Gusevas per 28 šio sezono rungtynes pelnė 2 įvarčius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„KH Energa“ (53 tšk.) rikiuojasi 4-a tarp 10 ekipų.

Trečioje pagal pajėgumą Vokietijos lygoje („Oberliga“) „SC Deggendorfer“ su Tadu Kumeliausku 4:5 pralaimėjo be Domanto Čypo žaidusiai „EC Hochstatder“. T.Kumeliauskas šiose rungtynėse pasižymėjo įvarčiu.

„EC Hochstatder“ (34 tšk.) Pietų konferencijoje tarp 13 komandų užima 5-ą vietą, o „SC Deggendorfer“ (27 tšk.) – 8-ą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

02-27 „Cbet“ 17:00 „Rytas“
02-27 „Pieno žvaigždės“ 17:20 „Lietkabelis“
02-28 „Nevėžis-Optibet“ 16:30 „Juventus“
02-28 „Šiauliai“ 17:00 „Dzūkija“
02-28 „Žalgiris“ 17:20 „Neptūnas“

2020/21 m. Eurolyga

02-25 „Bayern“ 19:30 „Maccabi“
02-25 „Zenit“ 21:00 „Valencia“
02-25 „Olympiacos“ 21:00 CSKA
02-25 „AX Armani“ 21:45 „Chimki“
02-25 „Real“ 22:00 „Žalgiris“
02-26 „Fenerbahče“ 19:45 „Anadolu Efes“
02-26 ALBA 21:00 „Panathinaikos“
02-26 „Barcelona“ 22:00 ASVEL
02-26 „Baskonia“ 22:00 „Crvena Zvezda“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 02-27 Manchester City 14 : 30 West Ham United
Šeš 02-27 West Bromwich … 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-27 Leeds United 19 : 30 Aston Villa
Šeš 02-27 Newcastle United 22 : 00 Wolverhampton …
Sek 02-28 Crystal Palace 14 : 00 Fulham
Sek 02-28 Leicester City 14 : 00 Arsenal
Sek 02-28 Tottenham Hotspur 16 : 00 Burnley
Sek 02-28 Chelsea 18 : 30 Manchester United
Sek 02-28 Sheffield United 21 : 15 Liverpool