„Dzūkija“
IV kėlinys, 10 min.
73
:
93
Atsinaujins po sek
„Žalgiris“
Benediktas Vanagas | „Stop“ kadras

Benediktas Vanagas | „Stop“ kadras

 Penktadienį Saudo Arabijoje baigėsi 2021 m. Dakaro ralis, kurį įveikė šeši iš septynių šiais metais startavusių ekipažų iš Lietuvos.

Aukščiausią vietą, 12-ą, užėmė Benediktas Vanagas ir Filipe Palmeiro („Inbank Toyota Gazoo Racing Baltics“, Toyota Gazoo Racing Hilux), o po podiumo procedūros ir atsiimtų medalių, B.Vanagas patvirtino, kad į Dakarą sugrįš ir kitais metais.

„Damos ir džentelmenai, turime jums pranešimą – Dakaras baigėsi, prasideda Dakaras“, – sakė B.Vanagas. „Mes jau darome sprendimus ateičiai, truputėlį pasidžiaugėme ir keliaujame darbuotis toliau. Rytoj mes jau skrisime, o apie 22 val. vakaro leisimės Vilniaus oro uoste. Su šia komanda galime daug ko pasiekti“.

B.Vanagas be pertraukų Dakare dalyvauja nuo 2013 m. ir tik 2017 m. nepasiekė finišo. Iki šiol aukščiausią poziciją B.Vanagas pasiekė 2019 m., kai finišavo 11-as ir tik 2 sek. atsiliko nuo 10-os vietos. Tai taip pat yra ir geriausias Baltijos šalių rezultatas automobilių klasėje.

Po šio Dakaro B.Vanagas itin gyrė savo naująjį automobilį, tačiau kol kas nėra patvirtinimo, kad kitame Dakare jis ir toliau sudarys komandą su F.Palmeiro, apie kurio navigacines klaidas B.Vanagas ne kartą užsiminė po įvairių greičio ruožų bei teigė, kad praėjęs dakaras F.Palmeiro buvo sėkmingesnis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų