Lietuvos jaunių kiokušin karatė čempionatas (Eglės Norvilytės nuotr.) | Organizatorių nuotr.

Lietuvos jaunių kiokušin karatė čempionatas (Eglės Norvilytės nuotr.) | Organizatorių nuotr.

 2020 metų Lietuvos kiokušin karatė jaunių (iki 18 metų) čempionate medalius pelnė 13 klubų atstovai.

Lietuvos čempionatas, laikantis visų karantino sąlygomis aukštojo meistriškumo sporto varžyboms taikomų reikalavimų, buvo surengtos sekmadienį Kėdainių arenoje. Joje susirinko 40 jaunųjų sportininkų iš įvairių šalies regionų.

Medalių įskaitoje nugalėtojais tapo Kauno „Karių“ auklėtiniai, iškovoję 2 aukso ir 1 bronzos medalius. Antrąją vietą užėmė Kauno „Rifas“, pelnęs 2 aukso medalius, o trečiąją – Žemaitijos regione veikiantis „Shodan“. Gausiausią dalyvių skaičių į čempionatą delegavę žemaičiai iškovojo net 10 apdovanojimų, bet auksinis tarp jų buvo tik vienas, sidabriniai – 2, kiti – bronziniai.

Lietuvos čempionų titulus į savo laimėjimų sąrašą šiemet įsirašė šie sportininkai: Brigita Svinkūnaitė (50-55 kg; „Rifas“), Neila Danilevičiūtė (55-60 kg; „Kariai“), Kornelija Klastaitytė (+65 kg; „Shodan“), Grantas Andruška (-60 kg; „Tori“), Oskaras Daukševičius (60-65 kg; „Ippon“), Giedrius Miškinas (65-70 kg; „Rifas“), Tomas Kizelis (70-75 kg; „Osu“), Gabrielius Salyga (75-80 kg; „Kariai“) ir Justas Galiūlinas (+80 kg; „Stoikas“).

Varžybų seriją Lietuvos kiokušin karatė federacija pratęs gruodžio 5-ąją, kai taip pat Kėdainių arenoje bus surengtas Lietuvos jaunučių čempionatas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

01-20 „Lietkabelis“ 18:15 „Nevėžis-Optibet“
01-20 „Cbet“ 18:30 „Juventus“
01-20 „Rytas“ 19:00 „Neptūnas“
01-22 „Dzūkija“ 18:30 „Lietkabelis“

2020/21 m. Eurolyga

01-21 „Zenit“ 21:00 „Anadolu Efes“
01-21 „Panathinaikos“ 21:00 „Chimki“
01-21 „Maccabi“ 21:05 „Real“
01-21 ASVEL 21:45 „Valencia“
01-21 „AX Armani“ 21:45 „Bayern“
01-22 „Crvena Zvezda“ 20:00 „Barcelona“
01-22 „Žalgiris“ 20:00 „Olympiacos“
01-22 CSKA 21:00 „Fenerbahče“
01-22 „Baskonia“ 22:00 ALBA
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 01-20 Leeds United 02 : 00 Southampton
Tre 01-20 Manchester City 20 : 00 Aston Villa
Tre 01-20 Fulham 22 : 15 Manchester United
Ket 01-21 Liverpool 22 : 00 Burnley