Marius Žaromskis | Youtube.com nuotr.

Marius Žaromskis | Youtube.com nuotr.

 Jau lapkričio 14-ą dieną KSW organizacijoje debiutuos 40-metis MMA kovotojas Marius Žaromskis (22-9, 1 be nugalėtojo), kuris svorio kategorijoje iki 77 kilogramų susikaus su 29-erių metų lenku Andrzejumi Grzebyku (17-3). Šią intriguojančią kovą savaitgalį rodys „TV3 Sport 2“ kanalas ir naujos kartos televizija „Go3“. Transliacijos pradžia – lapkričio 14 dieną 21.00 val.

Penktadienį ryte vyko sportininkų svėrimo procedūra. A.Grzebykas pasiekė pusvidutinio svorio kategorijos kovos ribą ir svėrė lygiai 171 svarą (77,6 kg). Tuo tarpu M.Žaromskis buvo lengvesnis ir numetė 4 svarais daugiau, nei privalėjo (167 svarai, 75,8 kg).

Oficialūs svėrimai:

Tai mažiausias M.Žaromskio svoris prieš kovą nuo 2010 m. gruodžio 31 d. Tada lietuvis prieš kovą su legendiniu Kazushi Sakuraba svėrė 166,9 svaro. Vėliau jo svoris visada viršydavo 169 svarus, o prieš kovą su Eiji Ishikawa lietuvis svėrė beveik 174 svarus.

40-metis 175 cm ūgio M. Žaromskis anksčiau grūmėsi kitose MMA organizacijose – „Bellator“, „Strikeforce“, DREAM. Lietuvis MMA varžybose pradėjo kautis dar 2000 metais. Jo sąskaitoje – 21 pergalė, 9 pralaimėjimai. Praėjusioje kovoje Marius 2019-ųjų gegužę Vilniuje nokautavo baltarusį Aleksandrą Danilčenką. O prieš tai M.Žaromskis net ketverius metus negavo pakvietimo dalyvauti aukšto lygio MMA varžybose. Tačiau jis nuolat palaikė sportinę formą ir tikėjosi, kad dar grįš į narvą.

30-metis 184 cm A.Grzebykas MMA varžybose yra pralaimėjęs tik tris kartus. Jis iškovojo 17 pergalių. Lenkas neklumpa jau ketverius pastaruosius metus. Per tą laiką A.Grzebykas įveikė devynis varžovus iš eilės. Prieš šešerius metus Lenkijos sportininkas „Prime FC“ turnyre įveikė lietuvį Mindaugą Veržbicką. A.Grzebykas prieš pusantrų metų tapo FEN organizacijos čempionu svorio kategorijoje iki 83,9 kilogramo. Pernai lenkas iškovojo ir svorio kategorijos iki 77 kg FEN čempiono diržą. KSW organizacijoje jis debiutavo pergale prieš Tomaszą Jakubiecą šių metų liepą. Tai bus trečioji A. Grzebyko kova KSW.

M.Žaromskis su KSW yra pasirašęs keturių kovų sutartį. Lietuvio debiutas šioje organizacijoje buvo numatytas kovo 21 dieną – narve jis turėjo susikauti su pusvidutinio svorio kategorijos čempionu Roberto Soldičiumi iš Kroatijos. Tačiau dėl koronaviruso protrūkio ta kova neįvyko. Kroatas žengs į narvą ir šį šeštadienį. Jis debiutuos svorio kategorijoje iki 83,9 kilogramo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų