Julius Anglickas | Youtube.com nuotr.

Julius Anglickas | Youtube.com nuotr.

 Vienas geriausių Lietuvos MMA kovotojų 29-erių Julius Anglickas (9-1) naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Lietuvos laiku Konektikuto valstijoje vykusiame „Bellator 251“ turnyre vieningu teisėjų sprendimu (30-27, 30-27, 30-27) įveikė iki šiol pralaimėjimo kartėlio nepatyrusį 28-erių amerikietį Alexą Polizzi (7-1).

Lietuvis „Bellator“ narve jau nugalėjo antrą iš eilės varžovą, kuris iki tol neturėjo nė vieno pralaimėjimo. Dar po pergalės prieš Jordaną Youngą pasigirdo kalbos, kad UFC padarė klaidą, jog nepasiūlė lietuviui kontrakto. Panašių komentarų netrūko ir po pastarosios kovos.

J.Anglickas 2019 m. rugpjūtį kovėsi „Dana White Contender Series“ turnyre. Tada jis UFC prezidento Dana White‘o akivaizdoje nugalėjo Karlą Reedą, bet organizacijos vadovas patikino, kad J.Anglickui dar reikia patobulėti, kad jis būtų pakviestas į UFC.

„Aš suprantu, kad jie iš karto kviečiasi tuos, kurie „Contender Series“ turnyro kovoje parodo „fejerverkus“. Visgi, jei tu esi tvirtas kovotojas ir gauni tokį patį kietą varžovą, tada tokioje kovoje galite ir nepamatyti „fejerverkų“. Tai nutiko ir man. Gavau kietą varžovą. Žinojau, kad jie vis tiek man paskambins, bet tai padarė, kai jau ruošiausi pirmajai „Bellator“ kovai. Suprantu, kad toks yra šis verslas, jiems reikia efektingų pergalių, neužtenka būti tiesiog geru kovotoju. Jei esi kietas, bet nelaimi efektingai, tada jie tik pasako, kad paskambins tau už poros savaičių. Visgi, tuo metu, kai jie man skambino, jau turėjau kontraktą su „Bellator“, todėl jiems nepasisekė“, - sakė J.Anglickas.

Sportininkas taip pat pasidžiaugė, kad pastaruoju metu Lietuvos kovotojams atsiveria vis daugiau durų pajėgiausiose organizacijose: „Smagu, kad atsidaro vis daugiau durų. Lietuvoje turime daug augančių kovotojų, bet jiems sunku parodyti save. Manau, kad mano patekimas į „Bellator“ tą situaciją kiek pagerins. Turime ir UFC kovojančią Juliją bei dar vieną vyruką. Mes po truputį atveriame kelius ir kitiems. Anksčiau visas dėmesys tekdavo tik JAV kovotojams. Dabar atsirado supratimas, kad Europos kovotojai yra tokie patys geri.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų