Alexas Polizzi ir Julius Anglickas | Youtube.com nuotr.

Alexas Polizzi ir Julius Anglickas | Youtube.com nuotr.

 Vienas geriausių Lietuvos MMA kovotojų 29-erių Julius Anglickas (8-1) jau šią savaitę antrą kartą žengs į „Bellator“ narvą. Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Lietuvos laiku Konektikuto valstijoje vyksiančiame „Bellator 251“ turnyre lietuvis susikaus su 28-erių amerikiečiu Alexu Polizzi (7-0). Kova vyks pussunkio svorio kategorijoje.

Kovos išvakarėse tradiciškai surengta svėrimo ceremonija. Joje sportininkai elgėsi pagarbiai vienas kito atžvilgiu, laikėsi saugaus atstumo, o po akistatos dar paspaudė vienas kitam ranką.

J.Anglicko ir A.Polizzi pasirodymai:

Ceremoniniai svėrimai:

Oficiali svėrimų ceremonija vyko pora valandų anksčiau. J.Anglickas anksti lipo ant svarstyklių ir pasiekė 205,8 svaro (93,35 kg) ribą. A.Polizzi pasirodė kiek vėliau ir buvo lengvesnis – 203,6 svaro (92,35 kg). Abu sportininkai sėkmingai numetė svorį iki netitulinės pussunkio svorio kategorijos ribos, kuri yra 206 svarai (93,44 kg). Lietuvis taip pat yra aukštesnis už varžovą (191 cm prieš 183 cm) ir turi ilgesnes rankas (196 cm prieš 185 cm).

Sportas.lt lankytojų prognozė:

Apklausa

1. Kas laimės kovą?

Planuojama, kad J.Anglicko ir A.Polizzi kova prasidės naktį iš ketvirtadienio į penktadienį apie 1.20 val. Lietuvos laiku.

J.Anglickui 2019 m. buvo geriausi karjeroje. Metų pradžioje jis tapo LFA pussunkio svorio kategorijos čempionu, tada iškovojo pergalę UFC prezidento Dana White‘o vardo „Contender Series“ turnyrą, gavo pakvietimą į „Bellator“ organizaciją ir ten debiutavo įspūdinga pergale prieš iki tol nenugalėtą amerikietį Jordaną Youngą (11-1).

A.Polizzi statistika MMA narve yra nepriekaištinga. Jis ne tik laimėjo visas 7 profesionalias kovas, bet buvo nenugalėtas ir mėgėjų kovose, kur šventė visas 6 pergales. Įdomu tai, kad A.Polizzi šiemet tapo LFA pussunkio svorio kategorijos čempionu, laimėdamas būtent J.Anglicko atlaisvintą diržą. Po tos pergalės amerikietis buvo pakviestas į „Bellator“ ir rugsėjo 11 d. šioje organizacijoje debiutavo pergale prieš „Bellator“ veteraną, buvusį vidutinio svorio kategorijos čempioną Rafaelį Carvalho.

Pagrindinė „Bellator 251“ kova irgi vyks pussunkio svorio kategorijoje. Ten ilgametis UFC kovotojas Corey Andersonas susikaus su jau 44-erių veteranu Melvinu Manhoefu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų