Mesutas Ozilas | Scanpix nuotr.

Mesutas Ozilas | Scanpix nuotr.

 Neseniai patvirtinta, kad Londono „Arsenal“ neįtraukė Mesuto Ozilo į paraišką Anglijos „Premier“ lygos rungtynėms. Kiek anksčiau jam neatsirado vietos ir UEFA Europos lygoje, todėl vis garsiau kalbama, jog M.Ozilas paskutines rungtynes „Arsenal“ gretose jau yra sužaidęs.

Nė vienų oficialių rungtynių nuo kovo mėnesio nežaidęs M.Ozilas „Arsenal“ klubą galės palikti kitą vasarą, kai baigs galioti jo kontraktas. Nepaisant to, vokietis nenori palikti klubo tokiu būdu ir žada toliau sunkiai dirbti.

„Esu labai nusivylęs, kad nebuvau užregistruotas „Premier“ lygos kovoms. Kai pasirašiau naują kontraktą 2018 m., išreiškiau lojalumą šiai komandai, todėl man skaudu, kad nesulaukiu to paties iš klubo. Visada stengiuosi išlikti pozityvus ir vis tikėjausi, kad sulauksiu savo progos, todėl taip ilgai tylėjau. Prieš koronaviruso pandemiją viskas klostėsi gerai ir, manau, kad pats žaidžiau sėkmingai. Nuo tada viskas pasikeitė ir man vėl neleidžiama žaisti už „Arsenal“. Ką aš dar galiu pridurti? Londone vis dar jaučiuosi kaip namuose, čia turiu daug gerų draugų ir jaučiu artimą ryšį su klubo fanais.

Nepaisant visko, kovosiu toliau dėl savo galimybės žaisti. Neleisiu, kad aštuntasis mano sezonas „Arsenal“ klube baigtųsi šitaip. Galiu užtikrinti, kad šitas sprendimas mano mąstysenos nepakeis. Toliau treniruosiuosi iš visų jėgų ir garsiai kalbėsiu apie nežmoniškumą, reikalaudamas teisybės“, - rašė M.Ozilas.

M.Ozilo žinutė:

Mesuto Ozilo žinutė | „Twitter“ nuotr.

Mesuto Ozilo žinutė | „Twitter“ nuotr.

Po vokiečio įrašo pasklido kalbos, kad „Arsenal“ galėjo palikti M.Ozilą už borto dėl jo kritikos Kinijai už netinkamą elgesį su musulmonais. Teigiama, kad „Arsenal“ klubas Kinijoje turi daug verslo interesų ir nenori pykdyti savo partnerių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų