Žygimantas Micevičius | rankinis.lt nuotr.

Žygimantas Micevičius | rankinis.lt nuotr.

 Šeštadienį Baltijos rankinio lygoje santykius tarpusavyje aiškinosi dvi lietuviškos komandos. Alytuje ginklus surėmė šeimininkė „Varsa-Stronglasas“ ir Klaipėdos „Dragūnas“. Pergalę įtemptame mače 33:29 (15:13) šventė alytiškiai..

Antrojo kėlinio pradžioje „Dragūnas“ perėmė iniciatyvą ir išsiveržė į priekį – 17:15, tačiau atitrūkti vieniems iš lygos lyderių nepavyko ir rezultatas tapo lygus – 20:20. Aukštesnę pavarą įjungęs Alytaus klubas vėl pradėjo bėgti nuo savo varžovų ir po Tautvydo Petrušausko tikslaus metimo susikūrė 4 įvarčių persvarą – 28:24. Nors klaipėdiečiai likus 6 minutėms priartėjo iki 2 įvarčių, bet tuomet savo šou surengė Žygimantas Micevičius, pelnęs 3 iš 4 komandos įvarčių, ir įtvirtino „Varso-Stronglaso“ pergalę – 33:29.

„Džiaugiuosi pergale, ypač prieš tokį varžovą kaip Klaipėda. Raktas į pergalę mums buvo gynyba. Puolime prisidėjau, smagu, kad sužaidžiau bene rezultatyviausias savo rungtynes šiame sezone. Sekėsi ne tik pataikyti, tačiau ir realizuoti, regis, visus mestus metimus“, - neslėpė Alytaus „Varsos-Stronglaso“ žaidėjas Tautvydas Petrušauskas.

„Manau, Alytus gerokai pasistengė, padarė mažai klaidų. Mūsų klaidų buvo per daug, man ir vartuose prastai sekėsi, toks rezultatas ir išėjo. Žaidimas dėl keturių taškų motyvuoja dvigubai ir visada stengiamės laimėti. Alytus gerai padarė, kad nusprendė žaisti ir šioje lygoje“, - komentavo Klaipėdos rankinio klubo „Dragūnas“ vartininkas Benediktas Pakalniškis.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose ir buvo lemiamu metu iššovęs Ž.Micevičius, kurio sąskaitoje net 13 pelnytų įvarčių, 6 pridėjo Tautvydas Petrušauskas, po 4 – Remigijus Čepulis ir Vilius Juozaitis.

„Dragūną“ į priekį vedė 9 įvarčius pelnęs Lukas Juškėnas, 6 pridėjo Gytis Šmantauskas, 5 – Deividas Virbauskas, 3 – Mykolas Lapiniauskas.

Šis pralaimėjimas klaipėdiečius iš antrosios pozicijos turnyrinėje lentelėje nubloškė į ketvirtąją. Artūro Juškėno auklėtiniai po 6 susitikimų turi 8 taškus.

Alytaus klubas po šios pergalės su 7 taškais yra šeštas.

Šio susitikimo rezultatas skaičiuojamas ir Lietuvos rankinio lygoje, kur „Dragūnas“ vis dar išlieka lyderiu, o Alytaus ekipa žengia trečioje vietoje.

Sekmadienį 15:00 tarpusavyje Baltijos lygos susitikimą žais ir Vilniaus „Šviesa“ bei Kauno „Granitas-Karys“.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų