Kulboka | Organizatorių nuotr.

Kulboka | Organizatorių nuotr.

Arnoldas Kulboka Ispanijos čempionato kovas pradėjo rezultatyviu pasirodymu.

Lietuvio atstovaujamas klubas svečiuose 102:107 (19:25, 24:28, 34:30, 21:15, 4:9) po pratęsimo nusileido Las Palmo „Gran Canaria“ ekipai.

A.Kulboka žaidė 33 minutes, per kurias įmetė 16 taškų (1/2 dvit., 3/6 trit., 5/6 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, kartą prasižengė ir surinko 17 naudingumo balų.

Jis komandoje buvo antras pagal pelnytus taškus.

„RetaBET“: Ludvigas Hakansonas 22, Ondrejus Balvinas 18, Jonathanas Rousselle 17.

„Gran Canaria“: Mattas Costello 19, Amedeo Della Valle ir Stanas Okoye po 18, Beka Burjanadze 14.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Ei
2020-09-20 16:41:19
Citata is straipsnio:
Jis komandoje buvo antras pagal pelnytus taškus.
„RetaBET“: Ludvigas Hakansonas 22, Ondrejus Balvinas 18, Jonathanas Rousselle 17.

Tai ant kiek turi but pachmielingas zurnalistas, kad vienoj eilutej raso antras pagal rezultatyvumas, kitoj eilutej isvardinti 3 zaidejai, kurie pelne daugiau tasku
Atsakyti
Jd
2020-09-20 15:17:13
Jis gi protiškai atsilikes
Atsakyti
S
2020-09-20 11:19:44
Tai jis da ne hornets? Gi taip rekauja
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-24 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Neptūnas“
10-24 „Juventus“ 17:00 „Lietkabelis“
10-25 „Nevėžis“ 15:00 „Šiauliai“
10-25 „Cbet“ 15:30 „Dzūkija“
10-25 „Rytas“ 17:00 „Žalgiris“

2020/21 m. Eurolyga

10-22 „Žalgiris“ 20:00 „Valencia“
10-22 „Zenit“ 20:00 „AX Armani“
10-22 „Panathinaikos“ 21:00 „Fenerbahče“
10-22 ALBA 21:00 „Baskonia“
10-22 „Crvena Zvezda“ 21:45 CSKA
10-23 „Chimki“ 20:00 „Maccabi“
10-23 „Anadolu Efes“ 20:30 ASVEL
10-23 „Bayern“ 21:30 „Olympiacos“
10-23 „Barcelona“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 10-28 Riteriai 19 : 30 Panevėžys
Šeš 10-31 Panevėžys 18 : 00 Banga
Šeš 10-31 Žalgiris 18 : 00 Sūduva
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 18 : 00 Riteriai