Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

Italijos „Serie A“ lygos rungtynės tarp „Sassuolo“ ir Turino „Juventus“ baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3 – 3.

Danilo 5-ąją minutę kampinio metu pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė „Juventus“ į priekį 1:0.

Gonzalo Higuainas 12-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir padvigubino pranašumą 2:0.

Filipas Djuričičius 29-ąją minutę pasinaudojęs sumaištimi baudos aikštelėje nuginklavo vartininką ir sušvelnino rezultatą 1:2.

Domenico Berardi 51-ąją minutę fantastišku baudos smūgiu atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2.

Francesco Caputo 54-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir persvėrė rezultatą „Sassuolo“ naudai 3:2.

Alexas Sandro 64-ąją minutę puikiu smūgiu galva išlygino rezultatą 3:3.