Jorge Masvidalis | „Stop“ kadras

Jorge Masvidalis | „Stop“ kadras

  Penktadienį Jaso saloje (Jungtiniai Arabų Emyratai) vyko „UFC 251“ turnyro dalyvių svėrimų ceremonija. Įspūdingiausiame metų turnyre numatytos net trys titulinės kovos, kurios visos buvo patvirtintos.

Daugiausiai abejonių prieš svėrimus kėlė amerikietis Jorge Masvidalis. Jis tik praėjusią savaitę sužinojo, kad dalyvaus šiame turnyre ir atskleidė, kad per 6 dienas turės numesti apie 9 kg svorio (20 svarų).

Jeigu manote, kad tai yra sunku, jūs esate teisūs.

J.Masvidalis po svėrimų žurnalistams pasakojo, kad jam teko gerokai pasistengti, jog pasiektų reikiamą svorį.

„20 svarų per šešias dienas“, – paklaustas, kaip sunku buvo pasiekti reikiamą svorį, atsakė J.Masvidais. „Tik tiek pasakysiu. Buvo žiauru. Bet aš tai padariau, aš padariau šitą mėšlą“.

48 kovų veteranas dar niekada nebuvo nepasiekęs reikiamo svorio ir šią seriją jis sėkmingai pratęsė. J.Masvidaliui teko išsirengti nuogai, tačiau kai buvo paskelbtas jo svoris, kovotojas šypsojosi.

Pasibaigus kančioms, J.Masvidalis gali pilnai susikoncentruoti į būsimą kovą, kurioje jis mato tik savo pergalę.

„Mano varžovas yra labai lengvai sutramdomas. Nors man buvo sunku mesti svorį, tačiau tai dabar man yra jau už nugaros. Aš padariau svorį, jau pavalgiau ir atgavau skysčius, todėl netrukus tiesiog prasidės vakarėlis“, – sakė J.Masvidalis.

J.Masvidalis sakė, kad jam ne tik svarbu įveikti K.Usmaną, tačiau jis nori tai padaryti tam tikru būdu ir turi „specialų receptą“ bei „daug slapto padažo“ artėjančiai kovai.

Neseniai J.Masvidalis pirmųjų puslapių antraštes pasigrobė kalbėdamas apie per mažus UFC atlyginimus. Visgi J.Masvidalis išlaukė tiek, kiek ir reikėjo, gavo beveik tokią sutartį, kokios norėjo čia vakar naktį penktą netyčia prabudau, tačiau tam reikėjo priimti čempiono iššūkį likus vos šešioms dienoms iki turnyro pradžios.

Sunku įsivaizduoti kitą kovotoją, kuris galėtų nueiti tokį kelią, tačiau dabar J.Masvidalis gali patarti ir kitiems kovotojams, kaip medžioti savo galimybę.

„Papasakoti man prireiktų daugiau nei penkių minučių, tačiau aš pamėginsiu“, – sakė J.Masvidalis. „Užtaisykite savo ginklus, neleiskite nei vienam velniui ir demonui jūsų sulaikyti. Aš čia esu jau kurį laiką, man prireikė šiek tiek laiko, tačiau aš neleidau spausti savęs. Jeigu jie nebūtų pasiūlę skaičių, kurių aš norėjau, sėdėčiau dabar Majamyje ant sofos, valgyčiau suši ir žaisčiau kompiuterinius žaidimus. Jie atėjo su reikiamais skaičiais, todėl aš esu čia. Tai vienintelis dalykas, kurį galiu pasakyti jauniems kovotojams – žinokite savo vertę.

Daugelis jaunų kovotojų nežino to, bet tai nėra jų kaltė. Aš nežinojau savo vertės, kai man buvo 19 ar 20 metų. Kažkas man pasiūlė 2 tūkst. JAV dolerių, kad užmuščiau gorilą. Sunku, nes vaikiai tik viską pradeda, tačiau galiu jiems pasakyti, kad žinotų savo vertę ir laikytų užtaisytus ginklus“.

Šio turnyro transliacijų pardavimai jau dabar išaugo iki didžiulių skaičių, o J.Masvidalis tam turi paprastą paaiškinimą.

„Žinote kodėl? Nes aš esu močkrušių turnyre“, – sakė J.Masvidalis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.