Voro | Organizatorių nuotr.

Voro | Organizatorių nuotr.

 Po to, kai „Valencia“ dėl prastų rezultatų atleido vyriausiąjį trenerį Albertą Celadesą, netrukus paskelbė, kad jo asistentas Voro perims komandos vairą iki 2019/20 m. sezono pabaigos.

Tai bus jau šeštasis kartas, kai Voro laikinai arba visam sezonui stoja į vyriausiojo trenerio vietą. Prieš tai Voro šioje pozicijoje teko dirbti 2018, 2012, 2015, 2016 ir 2017 m. o dabar ir vėl teko laikinosios pareigos.

Voro „Valencia“ klube kaip žaidėjas rungtyniavo devynerius metus.

Kaip laikinasis treneris jis laimėjo 18 iš 36 rungtynių.

„Valencia“ atnaujintame „La Liga“ čempionate laimėjo vos 1 rungtynes iš 5, o viso per pastarąsias 13 rungtynių visose turnyruose iškovojo vos 2 pergales.

A.Celadesas „Valencia“ klubo vyriausiojo trenerio poste atsidūrė praėjusių metų rugsėjį, kai jį perėmė iš Marcelino. Su A.Celadesu „Valencia“ „La Liga“ čempionate rikiavosi aštuntoje pozicijoje, aštuoniais taškais atsilikdami nuo vietos Čempionų lygoje.

Nuo 2004 m., kai „Valencia“ laimėjo „La Liga“ ir UEFA Super taurę, jie iškovojo tik vieną trofėjų, kai 2019 m. triumfavo „Copa del Rey“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.