Chabibas Nurmagomedovas ir Rustamas Serbijevas | Instagram.com nuotr

Chabibas Nurmagomedovas ir Rustamas Serbijevas | Instagram.com nuotr

 Baltarusijoje vykusiame mišrių kovos menų (MMA) turnyre „BFC 55“ pasirodė ir Chabibo Nurmagomedovo treniruočių partneris Rustamas Serbijevas.

Dar vaikystėje iš Čečėnijos į Belgiją su šeima persikėlęs R.Serbijevas (1-1) vos per 19 sekundžių buvo nokautuotas baltarusio Artiomo Babaško (3-0). 22-ejų R.Serbijevas prieš pereidamas į profesionalias kovas turėjo 3 pergales mėgėjų MMA.

Belgijos atstovas neseniai buvo kviečiamas į Ch.Nurmagomedovo treniruočių stovyklą. Ten jis turėjo imituoti Tony Fergusono kovos stilių. Tiesa, ši Ch.Nurmagomedovo kova dėl koronaviruso pandemijos taip ir neįvyko.

„Man pasisekė, kad mano kovos stilius labai panašus į Tony Fergusono, todėl mane pasirinko kaip Chabibo sparingo partnerį. Net negaliu nupasakoti, kiek daug išmokau per tas treniruotes. Nuo to laiko Chabibas man labai padėjo. Jis man padėjo surasti treniruočių sales ir partnerius, užtenka jam parašyti ir jis tuo pasirūpina. Jis kažkada mane pavadino savo „mažuoju broliu“ ir nuo tada mano sekėjų skaičius „instagram“ tinkle stipriai išaugo“, - pasakojo R.Serbijevas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Asd
2020-06-29 05:45:51
Rusu ozkapisiai
Atsakyti
Fan
2020-07-02 23:12:48
Ė gyrdž kam jiems ožkos,rūrina tokius ožius kaip tu.
Sportas sveikata
2020-06-28 23:47:37
Nzn nzn su visa pagarba khabibui , bet manau yra ne vienas civilis kuris galetu ji nukautuoti ..
Atsakyti
Rs
2020-06-28 21:54:59
Sudaužė degrada kaip obuoli
Atsakyti