„Pacers“
III kėlinys, 6 min.
60
:
56
Atsinaujins po sek
„Celtics“
Geteborgo „IK Savehof“ ir Kopenhagos „AG Kobenhavn“ rungtynės  | REUTERS/Scanpix nuotr.

Geteborgo „IK Savehof“ ir Kopenhagos „AG Kobenhavn“ rungtynės | REUTERS/Scanpix nuotr.

Šią savaitę (03.14 – 03.18) sužaisti EHF rankinio Čempionų lygos pirmieji aštuntfinalio serijos susitikimai, kuriuose nesėkmę patyrė lietuvio vartininko Arūno Vaškevičiaus atstovaujamas Šafhauzeno „Kadetten“ klubas iš Šveicarijos.

„Kadetten“ savo aikštėje 27:36 (11:15) neprilygo Madrido „BM Atletico“.  A.Vaškevičius žaidė visas rungtynes.

Rezultatyviausiai „Kadetten“ gretose rungtyniavo Peteris Kukucka ir Aleksandras Stojanovičius, pasižymėję po 6 kartus.

Madrido „BM Atletico“ komandai po 7 įvarčius pelnė Julenas Akuizu Aguinagalde bei Nikolajus Markussenas.

Įdomu tai, kad šioms rungtynėms teisėjavo du lietuviai – Vaidas Mažeika ir Mindaugas Gatelis.

Jau paaiškėjo ir vienas ketvirtfinalio dalyvis, kuriuo tapo Kylio „THW“ klubas, dukart nugalėjęs Plocko „Orlen Wisla“. Pirmajame mače Plocke „THW“ šventė pergalę 36:24 (14:12), o šiandien namie dar kartą įveikė varžovus, šįkart 27:24 (15:10).

Kitų aštuntfinalio susitikimų rezultatai:

Berlyno „Fusche“ (Vokietija) 32:30 (15:15) Hamburgo „HSV“ (Vokietija)

Monpeljė „Agglomeration“ (Prancūzija) 30:28 (17:11) Barselonos „Intersport“ (Ispanija)

Leono „Real Ademar“ (Ispanija) 31:28 (19:19) Vesprėmo „MKB“ (Vengrija)

Skopjės „HC Metalurg“ (Makedonija) 19:18 (7:9) Zagrebo „Croatia Osiguranje“ (Kroatija)

Geteborgo „IK Savehof“ (Švedija) 24:34 (9:19) Kopenhagos „AG Kobenhavn“ (Danija)

Kielcės „Ks Vive Targi“ (Lenkija) 27:26 (13:12) Koperio „RK Cimos“ (Slovėnija)

Atsakomieji aštuntfinalio susitikimai bus žaidžiami Kovo 24-25 dienomis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

04-22 „Lietkabelis“ 17:00 „Neptūnas“
04-22 „Skycop“ 18:15 „Šiauliai“
04-24 „Žalgiris“ 18:50 „Dzūkija“
04-24 „Rytas“ 19:00 „Pieno žvaigždės“

Eurolyga 2018/2019

04-23 Kauno „Žalgirs“ 20:00 Stambulo „Fenerbahče“
04-23 Atėnų „Panathinaikos“ 21:00 Madrido „Real“
04-24 Vitorijos „Baskonia“ 21:30 Maskvos CSKA
04-24 „Barcelona“ 22:00 Stambulo „Anadolu Efes“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 04-21 Everton 15 : 30 Manchester United
Sek 04-21 Cardiff City 18 : 00 Liverpool
Sek 04-21 Arsenal 18 : 00 Crystal Palace
Pir 04-22 Chelsea 22 : 00 Burnley
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio vyrų IA diviziono ledo ritulio čempionatas 2019

04-29 Vengrija 09:30 Korėja
04-29 Lietuva 13:00 Baltarusija
04-29 Slovėnija 17:00 Kazachstanas
04-30 Korėja 13:00 Slovėnija
04-30 Baltarusija 17:00 Vengrija
05-01 Kazachstanas 13:30 Lietuva
05-02 Lietuva 09:30 Vengrija
05-02 Baltarusija 13:00 Slovėnija
05-02 Korėja 16:30 Kazachstanas
05-03 Vengrija 16:30 Slovėnija

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141