Adomaitis | BNS nuotr.

Adomaitis | BNS nuotr.

Vilniaus „Rytas“ nepasinaudojo galimybe pratęsti sutarties su vyriausiuoju treneriu Dainiumi Adomaičiu. Dėl pasaulinės pandemijos sukeltų pasekmių ir ekonominio neapibrėžtumo, klubas priverstas mažinti kitų metų biudžetą, todėl neturės finansinių galimybių išlaikyti per paskutinius metus savo vertę išauginusio trenerio.

„Noriu visiems, kurie buvo kartu, padėkoti už dvejus metus Vilniuje. Džiaugiuosi, kad du sezonus pavyko įgyvendinti visus klubo iškeltus tikslus. Ačiū už palaikymą ir sėkmės „Rytui“ sekančiame sezone garbingai atstovauti Vilniaus vardą Lietuvoje ir Europoje“, atsisveikindamas linkėjo treneris Dainius Adomaitis.

„Ne kartą esame viešai pasakę, kad D. Adomaičio sportinius rezultatus „Ryto“ klube vertiname tik teigiamai. Neturime priekaištų ir galime ištarti tik nuoširdų ačiū už atliktą darbą ir pasiektas pergales, – atviravo komandos generalinis direktorius Rolandas Jarutis.

Tačiau, mes turėjome dvi opcijas – išlaikyti trenerį ir viršyti planuojamą kito sezono biudžetą arba pradėti ieškoti kito tinkamiausio sostinės klubui ilgalaikio varianto. Situacija aiški, todėl abiem pusėms gaišti laiko iki liepos 1 nėra jokios prasmės. Nenorime, kad prasidėję kito sezono komplektavimo darbai apribotų „Ryto“ ir trenerio galimybes rinktis, todėl priėmėme greitą, bet reikalingą sprendimą. Linkime treneriui didžiausios sėkmės kitoje karjeros stotelėje.“

D. Adomaičio vadovaujamas sostinės klubas sugrįžo į LKL finalus, sėkmingai pasirodė Europos taurėje ir po septynerių metų pertraukos pateko į turnyro ketvirtfinalį. Iškovojo Karaliaus Mindaugo taurę.

Dabar Vilniaus „Rytas“ susitelkęs į naujo vyr. trenerio paieškas ir kartu su juo pradės naujo sezono komplektaciją. Artimiausiu metu sostinės krepšinio aistruolius tikimės informuoti apie naujas sutartis su žaidėjais.

tu tais
2020-06-03 10:18:00
biudzeto mazynimais rytas tures rimtas kovas su prienais ir tai tik tada kai prienai tinges lost
Atsakyti
Tai
2020-06-03 09:56:05
Taip niekada trenerio neras o ir labai issidirbineja beieskodami trenerio aisku per daug negalvodami paskiria kartais pataiko su pasirinkimu kartais ne bet taip gali isnykti ir pays rytas kaip su sakalais bus
Atsakyti
Komentatorius
2020-06-03 08:21:02
Na va, nors dauguma stūmė ant Adomaičio, bet man atrodė, kad jis nevertas to buvo. Geras jis treneris, tiesiog ne laiku atsirado Ryte. Aišku manau ir pats treneris jau nebenorėjo čia likti, nes ir lyga pasikeitė ir šiaip biudžetas tik mažėja, o tai reiškia, kad ir silpnesnė komanda bus. Sėkmės jam, manau ras darbą kokioje Europos taurės komandoje arba į asistentus į Eurolygą. Ateinantį sezoną Rytas tikriausiai nei antri nebebus.
Atsakyti
egis
2020-06-02 20:17:45
Kadangi D.Adomaitis tiek klubo vadovų, tiek "Ryto" fanų buvo vadinamas vienu geriausių trenerių Europoj, tai ir treneris panoro gaut bent jau panašų atlyginimą kokį gauną geriausi Europos treneriai ir jeigu prieš tai jau buvo pasiūlyta sutartis kuri tenkino abi puses, tai kokia čia dar nauja sutartis gali būti siūloma. Po tokių "derybų" D.Adomaitis suprato, kad visos tos kalbos, kad vertinamas jo darbas nieko vertos, jei tik sumažėjus biudžetui jis iš vieno geriausių Europoj tampa LKL vidutinioku. Teisingai sako, quNNcy, galbūt atras jauną, perspektvų trenerį lietuvaitį, nes dar yra be LKL ir NKL lyga iš kurios "Neptūnas" pasikvietė T.Gaidamavičių, kaip yra sakoma: "nėra to blogo, kas neišeitų į gerą".
Atsakyti
white mamba
2020-06-02 18:38:51
puiki zinia ,cempionu lygoi toks treneris nereikalingas :D
Atsakyti
egis
2020-06-02 19:56:40
Galbūt ir teisus, tik štai kažin, ar toj lygoj yra daug tų klubų čempionų, geriausiu atveju prizininkai ir vidutiniokai.
white mamba
2020-06-02 21:04:29
tai svarbu atsikrate inkaro uz didelius litus
quNNcy
2020-06-02 18:07:00
Nzkksg - prasidejo viskas nuo to kai isejo vainauskai,kol jie buvo abu rytas judejo,isejo sunus,veliau tevukas,skolos,susitrauke biudzetas,na dar ir adomaitis prisidejo prie ryto kilimo i aukstumas su savo treniravimu,tikiuosi kad ras kazka geriau,ar bent jau perspektivu treneri statyt koki lietuvaiti
Atsakyti
Koganas
2020-06-02 17:40:01
vsio jasna cia,zodziu gal koks paukstis noretu kad atsudyciau kaip suni NBA2k20 ant PS4 ? jei ka kvieskit,nick - Belei420, sakau galesiu atkapot naxadu,

Atsakyti
Byby
2020-06-02 19:18:05
Niuhink gaidy.gal nori 1vs 1 sulaužyčiau žertva poto pakarčiau
Nzkksg
2020-06-02 17:36:13
Zalgirio fanas esu nu bet rytas nugaidejo per adoma baisei net neidomu lkl ziuret.
Atsakyti
vacys
2020-06-02 16:03:26
tam pyderui 100Kulonų per metus per mažai?
Atsakyti