„Leeds United“ | Scanpix nuotr.

„Leeds United“ | Scanpix nuotr.

 „English Football Statistician“ paskyra „twitter“ tinkle nusprendė kitu kampu pažiūrėti į nekenčiamiausių Anglijos futbolo klubų sąrašą.

Šį kartą sąrašas sudarytas ne apklausiant futbolo sirgalius, o įvertinant jų skanduotes. Pasirodo, kad daugiausiai priešiškų skanduočių iš varžovų fanų – net 117 – yra sulaukęs „Leeds United“ klubas.

Jau seniai elitinėje Anglijos lygoje nežaidžiantis „Leeds United“ yra triskart šalies čempionas, o paskutinį titulą laimėjo dar 1992 m. Manoma, kad kitų futbolo fanų neapykanta „Leeds United“ atžvilgiu susiformavo dar 1960-1980 m., kai ši komanda iškilo į Anglijos futbolo viršūnę ir garsėjo fizišku bei grubiu žaidimu. Nemėgstami buvo ir patys „Leeds United“ fanai dėl chuliganiško elgesio.

Įdomu tai, kad šiame sezone „Leeds United“ su 71 tšk. lyderiauja antroje pagal pajėgumą Anglijos lygoje. Jei sezoną pavyktų užbaigti, tikėtina, kad „Leeds United“ iškovotų kelialapį į „Premier“ lygą.

Kiti klubai neturi nė 60-ies skanduočių, nukreiptų prieš juos. Antrą vietą sąraše užėmė „Liverpool“ (50), o trečią – „Tottenham“ (42).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.