Kukočas | Scanpix nuotr.

Kukočas | Scanpix nuotr.

Kroatijos krepšinio legenda Toni Kukočas norėtų patekti į Šlovės muziejų, tačiau šiais metais irgi neatsidurs šiame garbingame klube.

Aukštaūgis pastaruosius trejus metus buvo tarp nominuotų asmenybių, o iš viso jam tai buvo septintas kartas. Tačiau nei sykį nebuvo išrinktas.

„Man reiškia labai daug tai, kad žaidžiau kartu su Jordanu ir laimėjau NBA titulus. Neturiu jokios įtakos dėl manęs išrinkimo į Šlovės muziejų. Tai priima kiti žmonės ir man būtų įdomu sužinoti, kas tai nusprendžia. Tai nėra žinoma viešai. Nežinau, ar apskritai aš ten būsiu išrinktas. Ar norėčiau būti Šlovės muziejuje? Žinoma. Tačiau praėjo dar vieneri metai“, - sakė T.Kukočas.

Šlovės muziejuje yra devyni europiečiai, iš jų du lietuviai – Arvydas Sabonis ir Šarūnas Marčiulionis.

„Mane žmonės dažnai stato prie tokių Europos legendų kaip Petrovičius ar Sabonis, kurie yra Šlovės muziejuje. Negaliu sakyti, kad man tai nerūpi. Tačiau iš kitos pusės kalbant, nenoriu tam švaistyti energijos“, - sakė T.Kukočas. 

Kroatas per savo karjerą NBA buvo pripažintas geriausiu šeštuoju žaidėju bei triskart laimėjo NBA čempionų žiedą. Jis atstovavo legendinei Čikagos „Bulls“ ekipai.

Be to, jis dar laimėjo aštuonis medalis vyrų nacionalinėse pirmenybėse ir triskart tapo Eurolygos čempionu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.