Chaelis Sonnenas | Youtube.com nuotr.

Chaelis Sonnenas | Youtube.com nuotr.

 Ištuštėjusiame sporto renginių kalendoriuje vis dar lieka šį vakarą numatytas graplingo turnyras „Submission Underground 12“.

Turnyro organizatorius Chaelis Sonnenas patvirtino, kad, nepaisant koronaviruso grėsmės, turnyras įvyks. Jį bus galima stebėti per „UFC Fight Pass“ platformą.

„Taisyklės ir apribojimai kinta nuolatos, todėl surengti šį turnyrą buvo nelengva. Dėlionėje buvo daug atskirų dalių ir viskas turėjo atrasti savo vietą. Teko pakeisti keletą kovų, bet turnyrą vis tiek surengsime. Kovotojai ilgai jam ruošėsi ir nori parodyti, ką sugeba. Turnyrą rengiame Oregono valstijoje. Čia iš pradžių įvestas 250 žmonių limitas. Vėliau patalpoje neleista būti daugiau nei 50 žmonių, tada – 10, o dabar – 8. Mes prie to prisitaikėme. Prie arenos yra daug namelių ant ratų. Kiekvienas turnyro dalyvis bus apgyvendintas atskirame namelyje. Vienu metu patalpoje bus tik 2 kovotojai ir teisėjas. Pranešėjas dirbs nuotoliniu būdu. Įprastai turime tris operatorius, bet dabar pristatėme daugiau kamerų. Transliacijos komandoje būsiu aš, o patalpoje mes dar turėsime gydytoją“, - sakė Ch.Sonnenas.

Toks pasiryžimas turėtų įkvėpti ir UFC prezidentą Dana White‘ą, kuris vis dar bando suorganizuoti balandžio 18 d. numatytą „UFC 249“ turnyrą.

„Submission Underground 12“ pagrindinėje kovoje turėtų susitikti du skirtingų Gracie mokyklų auklėtiniai – Kevinas Casey ir Craigas Jonesas. K.Casey turi nemažai UFC patirties, o C.Jonesas tikras graplingo meistras. 2018 m. „Quintet 1“ turnyre C.Jonesas kovėsi su dviem lietuviais. Tada jis nugalėjo Mindaugą Veržbicką, o kovą su Sergejumi Grečicho baigė lygiosiomis. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.