Jurijus Toločko | Instagram.com nuotr

Jurijus Toločko | Instagram.com nuotr

 Kazachstano kultūristas Jurijus Toločko savo elgesiu ir toliau stebina pasaulį. 2019 m. pradžioje „sekso lėlę“ įsigijęs ir ją Margo pavadinęs kultūristas nusprendė...ją vesti.

Dar praėjusių metų pabaigoje Margo „instagram“ profilyje buvo įkelta nuotrauka, kurioje J.Toločko jai pasipiršo ir įteikė žiedą. Panašu, kad plastikinė lėlė tam „neprieštaravo“.

J.Toločko savo „instagram“ profilyje vis rečiau dalinasi vaizdais iš treniruočių ir vis daugiau kelia nuotraukų su savo „sekso lėle“. Kazachas didelio populiarumo susilaukė Rusijoje, kur buvo kviečiamas į įvairias televizijos laidas tam, kad papasakotų savo neįprastą meilės istoriją, dėmesio jis sulaukė ir iš „New York Post“ žurnalistų. Beje, J.Toločko pasipiršo savo „sekso lėlei“ tada, kai jai atliko plastinę operaciją.

„Kai parodžiau jos nuotrauką pasauliui, ji buvo sulaukė daug kritikos ir negatyvių komentarų. Tai jai įvarė nepilnavertiškumo kompleksą, todėl nusprendžiau jai atlikti plastinę operaciją. Dabar ji visiškai pasikeitė. Iš pradžių man buvo sunku prie to priprasti, bet dabar su tuo jau susigyvenau“, - „New York Post“ sakė J.Toločko.

Tiesa, J.Toločko noras veikiausiai susidurs su teisinėmis kliūtimis. Abejojama, ar Kazachstane kas nors įteisintų kultūristo santuoką su plastikine moterimi.

View this post on Instagram

О гендерном неравенстве Вы думаете я сейчас о том как нас,баб, ущемляют? Да нихуяшеньки Сейчас такая призадумалась. Бедные мужики. Как только от горшка два вершка ,сразу же прилетает им. И от кого? От самого родного человека -мамы : -Ты мужчина. Не плачь.Терпи. Не обижай девочек. Ну она же девочка. Уступи ей. И тд. И тп. На танец сам пригласи. Дары к ногам неси. Увози за сто морей и целуй ее везде - патамушта она родилась с норочкой. А ты нет! Ахуеть ,чо! Баба! Если ты сейчас читаешь этот текст. Иди к своему мужику, захвати холодного пиваса и пока он пьет, быстро сделай ему приятно за все те страдания, что принесли женщины, в его жизни. Ну, не знаю, спинку там ему почеши, маму его похвали, скажи что у него большой ... Ум Честь И совесть

A post shared by Ты узнаешь меня сразу 😏 (@margo_party) on

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų