Lietuvių ir šveicarų rungtynės | Dominyko Genevičiaus nuotr.

Lietuvių ir šveicarų rungtynės | Dominyko Genevičiaus nuotr.

 Lietuvos regbio federacija, atsižvelgdama į koronaviruso protrūkį Lietuvoje ir visame pasaulyje, Pasaulio sveikatos organizacijos koronaviruso protrūkio paskelbimą pandemija, Lietuvos Respublikos Vyriausybės, Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijas nesilankyti masinio susibūrimo vietose, nusprendė 30-čiai dienų stabdyti renginius, varžybas. 

„Itin rimtai vertiname situaciją pasaulyje, Lietuvoje. Mes nepanikuojame, bet labai atsakingai į viską žvelgiame. Negalime rizikuoti žmonių sveikatomis. Galbūt iki šiol daug kas dar juokavo, tačiau mes viską vertiname itin rimtai“, – teigia Lietuvos regbio federacijos Rytis Davidovičius

Federacijos valdyba priėmė šį sprendimą kovo 12 dieną ir jis galios 30 dienų. Federacijos generalinis sekretorius Irmantas Kukulskis sako, kad atšaukti ar nukelti visi nacionaliniai renginiai, varžybos, o regbio klubams ir savivaldybėms rekomenduota taipogi atšaukti arba nukelti jau suplanuotas varžybas. „Kovo 21 dieną turėtume žaisti išvykos rungtynes su Vokietijos regbio rinktine, tačiau vykti ten neketiname. Kreipėmės dėl to į Europos regbio asociaciją“, – pasakoja I.Kukulskis. 

Lietuvos regbio federacijos sprendimas dėl renginių ir varžybų nukėlimo, atšaukimo galioja 30 dienų nuo jo paskelbimo dienos. Stebint situaciją Lietuvos ir pasaulyje, šis sprendimas gali būti koreguojamas, atšaukiamas arba pratęsiamas.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton