Lisa Verzosa | Instagram.com nuotr

Lisa Verzosa | Instagram.com nuotr

  Praėjusį savaitgalį Kanzas Sityje (JAV) vykusiame „Invicta FC: Pheonix Series 3“ moterų mišrių kovos menų (MMA) turnyre įspūdingą pergalę šventė ir šios organizacijos čempionės titulą iškovojo 26-erių metų lietuvė Julija Stoliarenko, kuri po penkių raundų ir itin kruvinos kovos skirtingu teisėjų sprendimu (48-46, 46-49, 49-46) nugalėjo favorite laikytą 24-erių metų amerikietę Lisą Verzosą.

Po šios kovos L.Verzosa buvo skubiai išgabenta į ligoninę ir iki pat antradienio vakaro iš jos nebuvo jokio viešo komentaro apie patirtą pralaimėjimą. Visgi galiausiai L.Verzosa nutraukė tylą ir pateikė viešą pranešimą savo gerbėjams.

„Penktadienį buvo pragariškas karas, kurį pralaimėjau skirtingu teisėjų sprendimu. Esu dėkinga už patirtį, tai kova, kurią prisiminsime ir aš didžiuojuosi, kad galėjau būti jos dalimi. Aš mielai nešiosiu savo randus. Sveikinimai Julijai Stoliarenko, ji yra kieta ponia! Mes sunkiai dirbome dėl šios kovos.

Ačiū visiems už didžiulę meilę ir palaikymą. Dėkoju „Invicta FC“ organizacijai, kuri yra nuostabiausia organizacija su kiečiausiais žmonėmis. Ačiū už žaizdas atsakingam Craigui Nasello, kuris yra geriausias to amato profesionalas. Atsiprašau, kad amžinai pridarau tau didžiulio ir sunkaus darbo. Kalbant Arnaldo (Švarcnegerio, – aut. past.) žodžiais: aš sugrįšiu“. 

J.STOLIARENKO IR L.VERZOSA KOVĄ GALITE PAMATYTI ČIA!

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Raimonda
2020-03-17 23:11:04
Tikrai žiūrėjau ir idomu būvo.UFC strikinėjo strikinėjo kažkokie ir nušvilpė kovo 12berods,o kinietė su kita,kalėsi geriau nei vyrai;)Moterys ne visada bet tikrai būna idomiau.Tai nei vieni tėvai nesidžiaugtų,aš ir nesakiau net.O kam?Tavo gyvenimas tavo pasirinkimas.
Atsakyti
Raimonda
2020-03-17 23:02:28
Sportas žiaurus bet...Kiekvienas renkasi.Vyrams tinka muštis,pagal kitų supratimą?Veido nepuošia,mėlynės praktiškai pripranti.Žinai kad užgis.Žinai kad gali bet kada pasibaigt blogai.Bet ir yra tame idomumas.Reakcija turi būti 100%Jai ne tu,tai tave;)todėl daug dirbi,daug ir sunkiai.Visus kovos menus,Aš lankius metus,tikrai apsiginčiau.Tu nžn kas tavęs laukia.Ypač merginoms.Vienintelė taisyklė kuria turi vadovautis:išėjus iš sporto salės,tu negali naudoti tų veiksmų,nebent tau gresia gyvybė.Čiut ne tau trenjt turi pirmas,ir likt mėlynė,kad galėtum trenkt.1ne bet kur,džiudžisu paskutinė.Tie kurie išeina ir vaizduoja jie išmetami ir baudžiamoji byla.
Atsakyti
Darius
2020-03-15 01:24:12
Iš didžiausios pagarbos Julijai ir jos pasiekimams norėčiau paklausti kurioje vietoje čia yra sportas. Julija atrodo kaip po siaubingos auto ar avio katastrofos. Kodėl reikia nešioti grąžiai merginai tokias baisias mėlynės,randus, ir pozuoti su tokiu subjaurotu veidu. Ar tai normalu šiandieninėje visuomenėje? Ar tai gerai Tau Julija ir tavo ateičiai kai jau baigsi savo sportinę karjerą. Kaip jaučiasi tavo tėvai kai mato savo vaiką kuris atrodo kaip ką tik pervažiuotas autobuso. Pirmą kartą lietuvos sportininko pergalė tarptautinėse arenose neatnešė ne tik džiaugsmo,bet privertė susimąstyti apie žmonijos moralės ir etikos supratimą.
Atsakyti
Gince
2020-03-12 23:12:30
Kodėl kai moterys pademonstravo geresnes kovas nei bicai ir dar plius lietuvė visiem reikia pradėt myzt į kelnes kaip tai žiauru ir netinkamą?
Atsakyti
Gedas
2020-03-11 16:15:10
Paziurejau kova ir manau, kad ringo daktarai po 3 raundo nebeturejo jai leisti kovoti, nes veidas per puse suplyses buvo. Kokiam UFC jau butu stabde kova, vistiktai zmogaus sveikata
Atsakyti
Qq
2020-03-11 15:59:25
Gales scarface sudalyvauti gimusi tony montanos dukra atkresys uz teva
Atsakyti
Ye
2020-03-11 11:46:33
Šlykštu. Sudaužyta nosis,randai mėlynės tai ne merginoms
Atsakyti
Jonas
2020-03-12 10:09:41
Kiekvienas sportas yra skirtingai,maziau kritikuokit,kas nori pasirenka savo kelia kur eiti ko siekti:) vienos kovoja kitos soka trecios dainuoja,kas ka nori ta uzsiima,kritika nieko nepasieksoit tik parodysite savo neisprusima ir nepagarba,geda kad visada lietuviai tik kritikuoti moka!