Nyderlandai
90+5 min.
3
:
2
Atsinaujins po sek
Ukraina
Ignas Dedura | „Hegelmann Litauen“ nuotr.

Ignas Dedura | „Hegelmann Litauen“ nuotr.

„Užbaigiau vieną etapą su „Kauno Žalgiriu“ ir gavau pasiūlymą prisijungti prie „Hegelmann Litauen”. Čia daugiau dirbsiu trenerio asistento darbą, bet jei reikės, būsiu ir aikštėje, nes sportinę formą palaikau”, – taip savo naują karjeros etapą įvardino buvęs Lietuvos rinktinės gynėjas Ignas Dedura.

Kartu su savo sūnumi Matu, Dedurų duetas paliko „Kauno Žalgirį“, bet liko Kaune ir papildė Lietuvos Pirmoje lygoje žaisiantį „Hegelmann Litauen“ klubą. Vienas iš lygos favoritų įvardijamas Kauno klubas kelia ambicingus tikslus ir tai suviliojo I. Dedurą ir jo sūnų papildyti šią komandą.

Tačiau buvo ir nemažai priežasčių, kodėl I. Dedura nusprendė palikti „Kauno Žalgirio“ komandą. Prisistatydamas savo naujai ekipai veteranas nevyniojo žodžių į vatą ir įvardino pagrindines priežastis, kas lėmė jo ir „Kauno Žalgirio“ išsiskyrimą.

„Pavargau „Kauno Žalgiryje“. Niekas ten nesikeičia. Buvo kelios priežastys, kodėl palikau „Kauno Žalgirį“. Visų pirma – tai klubo direktorius (Eimantas Pūras, - aut. pastaba). Nuo pat pradžių neimponavo nei jo darbas, nei jis pats, kaip žmogus. Sakyčiau, tai buvo pagrindinė priežastis, kodėl palikau „Kauno Žalgirį“, – tiesiai šviesiai rėžė I. Dedura.

„Antra priežastis – klubo viceprezidentas. Tai dviveidis žmogus, kuris kalbėdavo vieną, bet nežinodavai, ko iš jo tikėtis. Dar buvo ir trečia priežastis – naujas treneris. Mindaugas Čepas buvo įvykdęs savo užduotis, bet treneriu paskyrė Roką Garastą. Aš turėjau būti jo kažkelintas asistentas, bet manęs tai nesužavėjo, todėl ir išsiskyrėme“, – akcentavo 41-erių metų veteranas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (12)
Registruoti
Anoniminiai (12)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų