Wayne'as Rooney | Reuters/Scanpix nuotr.

Wayne'as Rooney | Reuters/Scanpix nuotr.

Anglijos „Manchester United“ klubo futbolininkų bei viso personalo skrydis lėktuvu į Vokietiją nebuvo ramus ir tik piloto meistriškumo dėka buvo išvengta nelaimės.

Pilotui tupdant lėktuvą ant nusileidimo tako ir likus 400 metrų iki tikslo, buvo pastebėtas kitas lėktuvas esantis nusileidimo zonoje. Pilotas buvo priverstas staigiai pakilti į viršų, kad išvengtų susidūrimo. Laimei viskas baigėsi gerai ir po 10 minučių sklandymo ore, lėktuvui buvo galima nusileisti Kelno oro uoste.

Šis incidentas priminė katastrofą įvykusią 1958 metais, kai lėktuvui, skraidinančiam „Manchester United“ ekipos narius, nepavyko laiku pakilti nuo pakilimo tako ir ši transporto priemonė rėžėsi į oro uosto tvorą bei netoliese esantį namą. Tada žuvo 23 žmonės, tarp kurių buvo viena geriausių „raudonųjų velnių“ sudėčių per visą istoriją.

„Miuncheno nelaimės“ liudininkas Seras Bobby Charltonas, kuriam tuomet pavyko išlikti gyvam, šiame lėktuvo neskrido. Nors dažniausiai jie abu su Seru Alexu Fergusonu nepraleidžia progos vykti kartu su komanda stebėti rungtynių.

Visgi nors ir patyrę nemalonių akimirkų kelionės metu, Davido Moyeso vadovaujami auklėtiniai atrodė laimingi ir pasiruošę Čempionų lygos dvikovai su Lėverkuzeno „Bayer“ futbolininkais. Anglijos čempionai po 4 sužaistų varžybų su 8 taškais rikiuojasi pirmoje grupės vietoje, savo ruožtu vokiečiai turi 1 tašku mažiau ir yra antroje vietoje.

 





Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 09-21 Riteriai 13 : 00 Žalgiris
Šeš 09-21 Kauno Žalgiris 15 : 00 Sūduva
Šeš 09-21 Atlantas 19 : 00 Stumbras
Ant 09-24 Panevėžys 18 : 00 Sūduva

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141