Delio Rossi | LaPresse/Scanpix nuotr.

Delio Rossi | LaPresse/Scanpix nuotr.

„Fiorentina“ klubo prezidentas Andrea Della Valle pranešė, kad iš trenerio pareigų atleido Delio Rossi. Strategas buvo atleistas dėl to, jog trečiadienio rungtynės smogė savo auklėtiniui Ademui Ljajičiui.

Trečiadienį „Viola“ klubas namuose žaidė su „Novara“ ekipa. „Fiorentina“ po 30 minučių atsilikinėjo net 0-2, taigi treneris 32 minutę A.Ljajičių pakeitė į Rubiną Oliverą.

Eidamas ant atsarginių suolelio A.Ljajičius sarkastiškai paplojo treneriui D.Rossi, kuris dėl to labai įsiuto, priėjo prie puolėjo ir kelis kartus jam trenkė į veidą. Tai truko kelias sekundes, kol komandos žaidėjai ir trenerių štabas išskyrė 51 metų trenerį su puolėju iš Serbijos.

Rungtynių arbitras šios situacijos nematė, tad tame mače neliko nubaustas nei strategas nei 20 metų futbolininkas. Nors minėtos rungtynės po dviejų Riccardo Montolivo įvarčių pasibaigė lygiosiomis 2-2, tačiau dėl tokio trenerio elgesio mačo metu, komandos prezidentas A.Della Valle nusprendė atleisti trenerį.

„Aš nusprendžiau atleisti trenerį, nes šiose rungtynėse įvyko rimtas incidentas. Apgailestauju Dellio Rossi, nes jis yra geras žmogus, tačiau šiandien įvyko rimti dalykai. Apie tai daugiau pašnekėsime rytoj“, - trumpai kalbėjo „Fiorentina“ prezidentas Andrea Della Valle.

Tuo metu Italijos sporto drausmės komisija pranešė, kad išanalizavę vaizdo įrašą jie trenerį D.Rossi nuo futbolo suspendavo trims mėnesiams, taigi strategas kurį laiką naujo darbo tikrai neturės.


Incidentas tarp D.Rossi ir A.Ljajičiaus (LaPresse/Scanpix nuotr.):


info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų