Missy Franklin | AP/Scanpix nuotr.

Missy Franklin | AP/Scanpix nuotr.

Stulbinantį pasirodymą Barselonoje (Ispanija) vykstančiame pasaulio plaukimo čempionate tęsia 18-metė amerikietė Missy Franklin, iškovojusi jau ketvirtą aukso medalį.

Ketvirtadienį amerikietė kartu su komandos draugėmis Katie Ledecky, Shannon Vreeland ir Karlee Bispo laimėjo 4x200 m estafetę laisvu stiliumi. Amerikietės finale distanciją įveikė per 7 minutes 45.14 sekundės ir užtikrintai aplenkė artimiausias varžoves – australes (7:47.08) ir prancūzes (7:48.43).

M.Franklin šiame čempionate jau laimėjo plaukdama 200 m laisvu stiliumi, 100 m nugara bei kartu su komandos draugėmis triumfavo 4x100 m plaukimo laisvu stiliumi estafetėje.



Viena ryškiausių pasaulio plaukimo žvaigždžių amerikietis Ryanas Lochte ketvirtadienį buvo nepralenkiamas 200 m plaukimo kompleksiniu stiliumi finale (1:54.98). Sidabro medalis atiteko japonui Kosukei Hagino (1:56.29), o bronza tenkinosi ilgai antroje vietoje buvęs brazilas Thiago Pereira (1:56.30). Garsus Vengrijos plaukikas Laszlo Csehas (1:57.70) šį kartą finišavo vos 5-as.

Kitų ketvirtadienio finalinių plaukimų rezultatai:

Vyrų 100 m plaukimas laisvu stiliumi:

1. Jamesas Magnussenas (Australija) 47.71

2. Jamesas Feigenas (JAV) 47.82

3. Nathanas Adrianas (JAV) 47.84

Moterų 200 m plaukimas peteliške:

1. Liu Zige (Kinija) 2:04.59

2. Mirela Belmonte Garcia (Ispanija) 2:04.78

3. Katinka Hosszu (Vengrija) 2:05.59

Moterų 50 m plaukimas nugara:

1. Zhao Jing (Kinija) 27.29

2. Fu Yuanhui (Kinija) 27.39

3. Aya Terakawa (Japonija) 27.53

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

02-27 „Cbet“ 17:00 „Rytas“
02-27 „Pieno žvaigždės“ 17:20 „Lietkabelis“
02-28 „Nevėžis-Optibet“ 16:30 „Juventus“
02-28 „Šiauliai“ 17:00 „Dzūkija“
02-28 „Žalgiris“ 17:20 „Neptūnas“

2020/21 m. Eurolyga

02-25 „Bayern“ 19:30 „Maccabi“
02-25 „Zenit“ 21:00 „Valencia“
02-25 „Olympiacos“ 21:00 CSKA
02-25 „AX Armani“ 21:45 „Chimki“
02-25 „Real“ 22:00 „Žalgiris“
02-26 „Fenerbahče“ 19:45 „Anadolu Efes“
02-26 ALBA 21:00 „Panathinaikos“
02-26 „Barcelona“ 22:00 ASVEL
02-26 „Baskonia“ 22:00 „Crvena Zvezda“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 02-27 Manchester City 14 : 30 West Ham United
Šeš 02-27 West Bromwich … 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-27 Leeds United 19 : 30 Aston Villa
Šeš 02-27 Newcastle United 22 : 00 Wolverhampton …
Sek 02-28 Crystal Palace 14 : 00 Fulham
Sek 02-28 Leicester City 14 : 00 Arsenal
Sek 02-28 Tottenham Hotspur 16 : 00 Burnley
Sek 02-28 Chelsea 18 : 30 Manchester United
Sek 02-28 Sheffield United 21 : 15 Liverpool