orienteering.org nuotr.

orienteering.org nuotr.

Birželio 17 - 23 dienomis Lenkijoje vykstančiame Europos orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionate antradienį sportininkai kovojo dėl apdovanojimų vidutinėje trasoje.



Sėkmingiausiai iš Lietuvos komandos atstovų pasirodė Regimantas Kavaliauskas, kuris pateko į stipriausių dešimtuką. 11,5 kilometrų trasą su 22 kontroliniais punktais jis įveikė per 57 min. 20 sek.

Čempionu tapo Rusijos atstovas Alerijus Gluchov,as trasą įveikęs per 49 min. 53 sek., sidabras atiteko Suomijos sportininkui Pekka Niemi (51 min. 31 sek.), bronzos apdovanojimu džiaugėsi čekas Jiri Hradil (51 min. 46 sek.).

Kiti Lietuvos atstovai tenkinosi kuklesniais rezultatais - Petras Andrašiūnas (60 min. 15 sek.) užemė 20-tą vietą, Jonas Maišelis (67 min. 35 min.) buvo 38-tas, Egidijus Pilybas (72 min. 50 min.) liko 42-tas, o Tautvydas Žilinskas (76 min. 11 sek.) užemė 46-tą vietą tarp 61 startavusio dalyvio.



Moterų grupėje Asta Šimkonienė 8,6 kilometrų trasą su 16 kontrolinių punktų įveikė per 61 min. 24 sek. ir užemė 22-ą vietą, Vaida Reinartaitė (64 min. 35 sek.) ir Karolina Mickevičiūtė (65 min. 06 sek.) pasidalino atitinkamai 28-tą ir 29-tą vietas, o Roma Puišienė (89 min. 32 sek.) liko 42-a tarp 46-ių startavusių dalyvių.

Auksą iškovojo Didžiosios Britanijos atstovė Emily Benham, kuri trasoje užtruko 47 min. 43 sek., sidabro apdovanojimas atiteko Švedijos sportininkei Cecilia Thomasson (49 min. 56 sek.), o bronza - suomei Ingrid Stengard (51 min. 07 sek.).



Sportininkų dar laukia kovos trijų etapų estafečių varžybose, ilgoje trasoje bei mišriose estafetėse.



Europos čempionate varžosi per 100 stipriausių sportininkų iš 20-ties valstybių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2019/2020

10-19 „Pieno žvaigždės“ 16:30 „CBET“
10-19 „Nevėžis“ 17:00 „Neptūnas“
10-20 „Rytas“ 17:00 „Žalgiris“
10-20 „Sintek-Dzūkija“ 18:30 „Juventus“




Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 10-19 Riteriai 13 : 00 Kauno Žalgiris
Šeš 10-19 Panevėžys 17 : 00 Atlantas
Šeš 10-19 Žalgiris 19 : 00 Stumbras
Sek 10-20 Žalgiris 19 : 00 Sūduva