Conoras McGregoras ir Audie Attaras | Instagram.com nuotr

Conoras McGregoras ir Audie Attaras | Instagram.com nuotr

 Balandžio 18-ą dieną Bruklino „Barclays Center“ arenoje (JAV) vyks vienas didžiausių 2020 m. kovinio sporto turnyrų – „UFC 249“. Čia išvysime ne tik Rose Namajunas revanšinę kovą prieš Jessicą Andradę, bet ir Chabibo Nurmagomedovo akistata prieš Tony Fergusoną.

C.Nurmagomedovas ruošiasi ginti UFC lengvo svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą. Jis kartu su T.Fergusonu turi ilgiausias pergalių serijas UFC (po 12), o jų kovą MMA fanai svajoja pamatyti jau ne vienerius metus. Pirmą kartą jie turėjo kautis dar 2015 m., o iš viso kova planuota keturis sykius ir visą laiką vienam iš kovotojų iškildavo problemų.

UFC, norėdami apsidrausti ir neprarasti pagrindinės vakaro kovos, veikiausiai pasiūlys airiui Conorui McGregorui atsarginio kovotojo vaidmenį. Airis tokiu atveju atvyktų į „UFC 249“ turnyrą, turėtų svėrimų metu pasiekti 155 svarų ribą ir šeštadienį galėtų pakeisti C.Nurmagomedovą arba T.Fergusoną, jei jiems kas nors nutiktų.

C.Nurmagomedovas ne kartą kalbėjo, kad nenori kovoti su C.McGregoru, kol šis nepradės ilgesnės pergalių serijos, tačiau panašu, kad šioje situacijoje jis nieko nekontroliuoja, bent jau taip kalba ruso vyriausiasis treneris Javieras Mendezas.

„Nesame naivūs ir suprantame, kad ne mes kontroliuojame šią situaciją. Mes galime kontroliuoti savo darbą, o visa kita priklauso nuo organizacijos. Jie sprendžia, su kuo mes kovojame, o su kuo – ne. Apie tai, kad „UFC 249“ turnyre gali tekti kautis prieš Conorą stengiamės negalvoti, nes norime kovos su Tony ir tikimės, kad viskas bus gerai. Jau daug kartų planai subyrėjo, tad pats laikas pagaliau duoti Chabibui kovą, kurios jis nori. Kai tik Chabibas nugalėjo Conorą sakiau, kad kita kova turi būti prieš Tony. Jis seniai nusipelnė šios kovos ir turėjo būti kitas eilėje, bet jie mums davė Poirier“, - teigė J.Mendezas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton