SWAT 76“ dalyviai | „Facebook“ nuotr.

SWAT 76“ dalyviai | „Facebook“ nuotr.

 Ketvirtadienį Kauno „Žalgirio“ arenos „Boscos“ amfiteatre vyko kovinio sporto turnyras „SWAT 76“. Jame žiūrovai išvydo 13 kovų, kuriose dalyvavo tik lietuviai.

Kylanti Lietuvos kikbokso ir muaythai žvaigždė Dominykas Dirkstys po trijų intensyvių raundų šventė pergalę svorio kategorijoje iki 77 kilogramų prieš „FightherHouse“ atletą Simoną Račkauską. Kova vyko pagal K-1 taisykles.

Vienas labiausiai patyrusių šio turnyro dalyvių 30-metis Tomas Steponkevičius pateisino favorito statusą. Svorio kategorijos iki 87 kg kovoje pagal MMA taisykles jis antrajame raunde smaugimo veiksmu privertė pasiduoti Edvardą Babarską.

Lietuvos gimnastikos gerbėjams gerai žinomas Samuelis Šorochovas pastaruoju metu vis dažniau pasirodo bušido turnyruose. Šį kartą Lietuvos sportinės gimnastikos čempionas svorio kategorijoje iki 67 kg pagal K-1 taisykles nugalėjo Darių Vilkancą.

Kitų kovų rezultatai:

Bernardas Dadyčinas teisėjų sprendimu nugalėjo Domą Vasiliauską (MMA, iki 70 kg);

Vitas Karosas teisėjų sprendimu nugalėjo Dovydą Dimšą (K-1, iki 74 kg);

Matas Savickas techniniu nokautu nugalėjo Aleksandrą Juziką (MMA, iki 64 kg);

Deividas Daividavičius lygiosiomis baigė kovą prieš Gytį Petkevičių (MMA, iki 73 kg);

Rytis Dzindzelieta lygiosiomis baigė kovą prieš Elviną Navicką (K-1, iki 75 kg);

Deividas Žamba antrame raunde rankos laužimu nugalėjo Beną Šorochovą (MMA, iki 58 kg);

Aidas Abrutis rankos laužimo veiksmu nugalėjo Edviną Januševičių (MMA, iki 65 kg);

Mykolas Korsakovas teisėjų sprendimu nugalėjo Renatą Buškų (MMA, iki 68 kg);

Tadas Steponkus nugalėjo Eimantą Zdančių (K-1, iki 90 kg);

Mantas Navickas antrajame raunde smaugimo veiksmu nugalėjo Rytį Kveselį (MMA, iki 75 kg).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

03-06 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
03-06 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
03-06 „Nevėžis-Optibet“ 18:15 „Lietkabelis“
03-07 „Cbet“ 16:00 „Neptūnas“
03-07 „Juventus“ 17:20 „Žalgiris“

2020/21 m. Eurolyga

03-05 „Žalgiris“ 20:00 „AX Armani“
03-05 „Chimki“ 21:00 ALBA
03-05 „Olympiacos“ 21:00 „Crvena Zvezda“
03-05 ASVEL 21:45 „Fenerbahče“
03-05 „Barcelona“ 22:00 „Baskonia“
03-11 „Panathinaikos“ 21:00 „Maccabi“
03-11 CSKA 21:00 „AX Armani“
03-11 ASVEL 21:45 ALBA
03-11 „Crvena Zvezda“ 21:45 „Chimki“
03-11 „Real“ 22:00 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 03-06 Burnley 14 : 30 Arsenal
Šeš 03-06 Sheffield United 17 : 00 Southampton
Šeš 03-06 Aston Villa 19 : 30 Wolverhampton …
Šeš 03-06 Brighton & Hov… 22 : 00 Leicester City
Sek 03-07 West Bromwich … 14 : 00 Newcastle United
Sek 03-07 Liverpool 16 : 00 Fulham
Sek 03-07 Manchester City 18 : 30 Manchester United
Sek 03-07 Tottenham Hotspur 21 : 15 Crystal Palace