„Manchester City“
70 min.
1
:
1
Atsinaujins po sek
„Lyon“
Valentino Rossi | Organizatorių nuotr.

Valentino Rossi | Organizatorių nuotr.

 Motociklų sporto legenda 40-metis italas Valentino Rossi neatmeta galimybės, kad šis sezonas jam bus paskutinis karjeroje. Tokias kalbas dar labiau pakurstė „Yamaha“ komanda, kuri pasirašė kontraktą su perspektyviu prancūzu Fabio Quartararo. Jis „Yamaha“ gretose lenktyniaus nuo 2021 m.

„Yamaha“ prašė manęs apsispręsti dėl savo ateities. Dabar pagrindinis mano tikslas – būti konkurencingu šiame sezone. Pasikeitė techninis reglamentas, atvyko naujas ekipos vadovas, todėl sunku kažką prognozuoti. Norėčiau lenktyniauti „MotoGP“ ir 2021 m., bet prieš tai man reikia atsakymų, kuriuos galiu gauti tik po kelių pirmųjų 2020 m. sezono lenktynių“, - sakė V.Rossi.

Italas 7 kartus yra tapęs galingiausios motociklų klasės pasaulio čempionu. Tiesa, paskutinį titulą jis iškovojo dar 2009 m. 2014 m., 2015 m. ir 2016 m. jis buvo antras, o 2018 m. – trečias. Pernai V.Rossi užėmė 7-ą vietą. Tai buvo blogiausias jo rezultatas nuo 2011 m.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.