Conoras McGregoras ir Audie Attaras | Instagram.com nuotr

Conoras McGregoras ir Audie Attaras | Instagram.com nuotr

 Airis Conoras McGregoras efektingai sugrįžo į UFC narvą. Ankstyvą sekmadienio rytą Lietuvos laiku jis per 40 sek. sutriuškino visų laikų rekordininką Donaldą „Kaubojų“ Cerrone‘ą. C.McGregoro agentas Audie Attaras taip audringai šventė pergalę, kad pirmadienį „MMA Hour“ laidos eteryje vos galėjo prakalbėti.

 „Esu labai laimingas dėl Conoro ir jo šeimos. Jis suprato, kad neigiami komentarai ir kritika gali jį motyvuoti ir kad nereikia jų priimti asmeniškai. Tegul visas tas negatyvas tampa postūmiu į priekį. Conoras visą kovos savaitę rodė pagarbą savo varžovui ir buvo pozityvus, bet tai nereiškia, kad vien dėl tokio pokyčio jis bus mažiau konkurencingas ir agresyvus narve“, - sakė A.Attaras.

Agentas pridėjo, kad airis turi gausybę opcijų kitai savo kovai: „Variantų yra labai daug. Esu minėjęs, kad nėra svarbu, kas bus C.McGregoro varžovas, nes ta kova bet kuriuo atveju taps didžiuliu įvykiu. Conoras yra didžiausią dėmesį sutraukiantis kovotojas pasaulyje. Šiuo metu Conorui reikia leisti susidėlioti mintis, pasidžiaugti pergale. Mano telefone dar yra 300 neperskaitytų žinučių, todėl aš galiu tik įsivaizduoti, kiek žinučių dar neperskaitė Conoras. Jis įdėjo labai daug darbo ir viską baigė per 40 sekundžių. Conorui dabar svarbiausia procesas. Jis buvo vakarėlyje, šventė pergalę, šiek tiek atsipalaidavo, bet vis tiek prisižiūrėjo save ir išėjo gal 3.30 val. nakties bei leido laiką su šeima. Kitą dieną Conoras mane „bombardavo“ savo įvairiomis mintimis apie ateities galimybes. Motyvuotas Conoras yra toks Conoras, kurį visi nori pamatyti.“

A.Attaras atsisakė vardinti visus įmanomus C.McGregoro varžovus. Jis paminėjo tik Jorge Masvidalį ir Jose Aldo. Agentas taip patvirtino anksčiau pasklidusią informaciją, kad airis turėtų grįžti į narvą dar iki vasaros, jei nepraras motyvacijos.

„Skirtumas tarp mūsų ir Conoro yra tas, kad į Conorą visada nukreiptos visų akys. Jis nusičiaudėja ir tai patenka į naujienas. Jis pagadina orą ir tai taip pat patenka į naujienas. Mes visi kartais prarandame koncentraciją ir padarome klaidas. Conoras taip pat yra tik žmogus. Jam reikėjo „persikrauti“, - pridėjo A.Attaras.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Juozas
2020-01-21 20:28:00
Eilinis savaitgalis, visi nori patūsint...nemanau, kad jis ten šventė pergalę, nes ir močiutei aišku, kad kovos baigtis buvo aiški....kaubojus negalėjo laimėt ir jis yra labai prastas aktorius. O žvelgiant į visą šitą klaunadą iš šalies, nesunku suprasti, jog prie geriausių norų, Ceronei niekas nebūtų leidęs laimėt. Įsivaizduokit tokį scenarijų, kai kaubojus laimi...smunka McGregoro reitingai, o kaubojus išeina į penciją po metų ar dviejų....Galvojant apie ateities kovas ir jų transliacijas, turint galvoje abu šiuos kovotojus būtų prarandama MILIJONAI !!!! UFC po truputį tampa 'pinigus kepančiu cirku'. Žinoma ne visos kovos tokios, tačiau kaip ir šachmatuose - kartais reikia paaukoti pėstininką, tam kad laimėtum partiją.
Atsakyti
Dar vienas
2020-01-21 20:47:15
Išsigimėlis kuris galvoja,kad speceliai pasidavė.Gal tu mynk nx kaimo jape.
Juozas
2020-01-22 01:00:27
'Dar vienas' susitvarkyk galvą !!!! Esi bailys pasislėpęs už ekrano ir tiek. Išlieji pyktį už kito nuomonę ??? Matomai esi pisamas per šikną nuo ankstyvo ryto, todėl toks piktas :DDDD
Asd
2020-01-21 20:07:30
Nebekurkit jus tu antrasiu nenormaliu jo blt isejo pries 4 valandas :DDDDD dar parasykit mater kaip isejo
AtsakytiTvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 02-19 Manchester City 21 : 30 West Ham United
Šeš 02-22 Chelsea 14 : 30 Tottenham Hotspur
Šeš 02-22 Southampton 17 : 00 Aston Villa
Šeš 02-22 Sheffield United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-22 Burnley 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 02-22 Crystal Palace 17 : 00 Newcastle United
Šeš 02-22 Leicester City 19 : 30 Manchester City