Virgilis Van Dijkas | Scanpix nuotr.

Virgilis Van Dijkas | Scanpix nuotr.

„Liverpool“ futbolininkai turi milžinišką persvarą prieš savo konkurentus ir užtikrintai žingsniuoja pirmojo Anglijos „Premier“ lygos titulo per pastaruosius 30 metų link. Tačiau komandos lyderio Virgilio Van Dijko tai neįtikina, jis užsispyręs – turima persvara dar nieko nereiškia.

Praėjusi savaitė Jurgeno Kloppo auklėtiniams buvo itin sėkminga. Jie iškovojo sunkią, bet svarbią pergalę prieš „Manchester United“, tuo tarpu jų konkurentai į kairę ir dešinę barstė taškus.

Tai reiškia, kad dabar „raudonieji“ turi net 16 taškų persvarą prieš čempionų titulą ginančius „Manchester City“ ir vienerias rungtynes atsargoje. Nors sezonas jau perkopė į antrą pusę ir tokią persvarą bus labai sunku iššvaistyti, V.Van Dijkas nenori džiaugtis anksčiau laiko.

„Kiek mūsiškių atsakinėjo į tokius pačius klausimus? Manau, kad mes visi duodame vienodą atsakymą. Kiekvienas gali turėti savo nuomonę ir savaip suvokti esamą situaciją, bet mes neketiname blaškytis.

Negalime neigti, kad esame tikrai geroje situacijoje, bet šiuo metu tai dar nieko nereiškia. Tai kažjką reikš tik sezono pabaigoje. Labai tikiuosi, kad sezono pabaigoje tai kažką reikš“, – įsitikinęs V.Van Dijkas.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton