Julius Anglickas | „Twitter“ nuotr.

Julius Anglickas | „Twitter“ nuotr.

 „Bellator“ organizacija oficialių savo kovotojų reitingų nesudarinėja, todėl „The Sports Daily“ ėmėsi iniciatyvos ir pradėjo reitinguoti kovotojus pagal jų pasirodymus „Bellator“ narve.

Neseniai buvo pristatytas geriausių pussunkio svorio kategorijos kovotojų 20-ukas. Į jį pateko ir du Lietuvos kovotojai.

Julius Anglickas su 60 tšk. užėmė 8-ą vietą. Lietuviui užteko vienos kovos „Bellator“, kad jis pakiltų į dešimtuką, nes J.Anglickas nugalėjo labai gerai vertinamą amerikietį Jordaną Youngą (11-1), kuriam tai buvo pirmas karjeros pralaimėjimas. Amerikietis „Bellator“ turi 6 pergales per 7 kovas ir su 87 tšk. reitinge yra 6-as.

Kitas lietuvis Arūnas Andriuškevičius už pergalę prieš Jamesą Mulheroną gavo 20 tšk. ir užima 15-ą vietą. Pats J.Mulheronas (3,5 tšk.) rikiuojasi 19-as. A.Andriuškevičius jau vasario 22 d. kovos prieš Karlą Moore‘ą, kuris reitinge dalijasi 16-17 vietas (5 tšk.).

Geriausias „Bellator“ pussunkio svorio kategorijos kovotojas yra amerikietis Ryanas Baderis. Dabartinis čempionas turi 418 tšk. Artimiausi jo persekiotojai – rusas Vadimas Nemkovas (252) ir amerikietis Philas Davisas (226,5).

Pussunkio svorio kategorijos reitingas:

Geriausi pussunkio svorio kategorijos kovotojai | Organizatorių nuotr.

Geriausi pussunkio svorio kategorijos kovotojai | Organizatorių nuotr.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų