Chabibas Nurmagomedovas | Instagram.com nuotr

Chabibas Nurmagomedovas | Instagram.com nuotr

 Visai neseniai buvo oficialiai paskelbta, kad balandžio 18-ą dieną dėl UFC lengvo svorio kategorijos čempiono titulo susikaus Chabibas Nurmagomedovas ir Tony Fergusonas.

Tai jau penktas kartas, kuomet bandoma suorganizuoti judviejų kovą. Iki tol keturi kartai buvo dėl įvairių priežasčių nesėkmingi.

Rusijos žiniasklaidai dabartinis čempionas C.Nurmagomedovas atskleidė, kaip jis ruošis būsimai kovai.

„Aš treniruosiuosi iš visų jėgų. Dabar esu senesnis, įgaunu vis daugiau patirties. Man 31-eri ir tai yra amžius, kai žmogus gali pasiekti aukščiausias savo ribas. Treniruosiuosi dar labiau, nes varžovas yra stiprus ir pavojingas“, – Machačkale per MMA salės atidarymą kalbėjo C.Nurmagomedovas.

Pasak C.Nurmagomedovo, iki šiol jam trūkdavo tokios motyvacijos prieš kovą, kokią jis turi dabar, nes buvę varžovai – Al Iaquinta, Conoras McGregoras, Edsonas barboza ir Dustinas Poirier – negali lygintis savo lygiu su T.Fergusonu.

„Jaučiu, kaip manyje įsiplieskia ugnis. Lyginant su ankstesniais pasiruošimais, dabar niekas nepasikeis, nes tai vis tiek yra MMA, čia reikia kovoti, muštis, smaugti, laužyti. Tiesiog pasikeis požiūris – mes į šią kovą žiūrime profesionaliau. Nėra jokių limitų žmogaus galimybėms“, – sakė C.Nurmagomedovas.

C.Nurmagomedovas per savo karjerą yra iškovojęs 28 pergales ir nepatyręs nei vieno pralaimėjimo, tuo tarpu T.Fergusonas savo sąskaitoje turi 25 pergales ir yra patyręs 3 pralaimėjimus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Žurnalistei
2019-12-10 00:02:13
Reiktų trumpinti Ch. Nurmagomedovas, o ne C.Nurm... Taip pat ne Machačkale, o Machačkaloje
AtsakytiTvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 02-23 Wolverhampton … 16 : 00 Norwich City
Sek 02-23 Manchester United 16 : 00 Watford
Sek 02-23 Arsenal 18 : 30 Everton
Pir 02-24 Liverpool 22 : 00 West Ham United