Laurynas Urbonavičius | „Stop“ kadras

Laurynas Urbonavičius | „Stop“ kadras

  Gruodžio 14-ą dieną Dakare (Senegalas) naujoje MMA organizacijoje „Ares Fighting Championship debiutuosiantis 31-erių metų Laurynas „Kapitonas Lietuva“ Urbonavičius (12-1) susikaus su 36-erių metų brazilu Ildemaru „Marajo“ Alcantara (26-13).

Tai bus pirmasis šios organizacijos turnyras, kurį organizuoja Europos žiniasklaidos gigantė „Vivendi“ ir turi ambicijų tapti didžiausia MMA organizacija Afrikoje ir Prancūzijoje.

Prieš gerą mėnesį pas L.Urbonavičių apsilankė trys organizacijos atstovai, kurie kelias dienas filmavo ir kalbino lietuvį, o vakar buvo paskelbtas ir pristatomasis būsimos kovos klipas.

„Lietuva yra maža šalis ir aš tiesiog norėčiau įsirašyti į šio sporto istoriją, patekti į UFC ir ten pasižymėti skambiomis pergalėmis“, – sako L.Urbonavičius. „Ateis kovos diena ir tikiuosi jis bus pasiruošęs, nes artėja karas“.

„Tikiuosi, kad mano varžovas bus pasiruošęs, tada mes galėsime surengti didelį šou. Aš atiduosiu visas jėgas ir jeigu jis nebus pasiruošęs, aš jį greitai nokautuosi“, – kalbėjo I.Alcantara.

NEW TEASER #ARES1

⚡⚡ARES1 MAIN EVENT⚡⚡ “War is coming”. Don’t miss out on our main event: Laurynas Urbonavicius 🇱🇹 VS Ildemar Marajó 🇧🇷🥊🥊 Find all the information about our fight card on our website www.aresfighting.com

Posted by ARES Fighting Championship on Tuesday, November 26, 2019

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

03-03 „Pieno žvaigždės“ 18:00 „Dzūkija“
03-03 „Šiauliai“ 19:00 „Lietkabelis“
03-06 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
03-06 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
03-06 „Nevėžis-Optibet“ 18:15 „Lietkabelis“

2020/21 m. Eurolyga

03-02 „Anadolu Efes“ 19:30 „Valencia“
03-02 „Žalgiris“ 20:00 ASVEL
03-02 „Chimki“ 21:00 „Real“
03-02 „Panathinaikos“ 21:00 „Barcelona“
03-02 „Zenit“ 21:00 ALBA
03-02 „Maccabi“ 21:05 CSKA
03-02 „Crvena Zvezda“ 21:45 „Bayern“
03-03 „AX Armani“ 21:45 „Fenerbahče“
03-03 „Baskonia“ 22:00 „Olympiacos“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Ant 03-02 Manchester City 22 : 00 Wolverhampton …
Tre 03-03 Burnley 20 : 00 Leicester City
Tre 03-03 Sheffield United 20 : 00 Aston Villa
Tre 03-03 Crystal Palace 22 : 15 Manchester United