Denisas Šapovalovas | Scanpix nuotr.

Denisas Šapovalovas | Scanpix nuotr.

 Madride (Ispanija) prasidėjo atnaujinto formato Daviso taurės pasaulio grupės finalų savaitė. 18 stipriausių vyrų teniso rinktinių buvo suskirstytos į 6 grupes po 3 ir pradėjo kovą dėl vietų atkrintamosiose varžybose.

Galingą sudėtį atsiuntusi Italijos rinktinė F grupės starte 1:2 nesugebėjo nugalėti Kanados. Jau pirmasis mačas baigėsi sensacingai, kai Vasekas Pospišilas (ATP-150) 7:6 (7:5), 7:5 nugalėjo Fabio Fognini (ATP-12).

Italijos rinktinę antrajame vienetų mače bandė gelbėti ką tik iš „ATP Finals“ atvykęs Matteo Berrettini (ATP-8). Visgi, jis po beveik 3 valandų trilerio ir 3 pratęsimų 6:7 (5:7), 7:6 (7:3), 6:7 (5:7) nusileido Denisui Šapovalovui (ATP-15).

Dvejetų mače F.Fognini ir M.Berrettini sugebėjo pasiekti šiokį tokį revanšą prieš V.Pospišilą ir D.Šapovalovą – 6:2, 3:6, 6:3. Ši pergalė italams gali būti svarbi ateityje, nes į ketvirtfinalį pateks ir dvi geriausios antrąsias vietas grupėse užimsiančios rinktinės.

Kareno Chačianovo (ATP-17) ir Andrejaus Rubliovo (ATP-23) vedama Rusijos rinktinė B grupėje 3:0 nugalėjo Kroatiją, o Davido Goffino (ATP-11) sulaukę belgai D grupės starte 2:1 įveikė kolumbiečius.

Antradienį Daviso taurėje žais net 12 rinktinių.

Naujasis pasaulio grupės formatas kur kas parankesnis teniso žvaigždėms, todėl šį kartą savo rinktinėms sutiko padėti ir Rafaelis Nadalis, ir Novakas Djokovičius, ir Andy Murray‘us.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

10-24 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Neptūnas“
10-24 „Juventus“ 17:00 „Lietkabelis“
10-25 „Nevėžis“ 15:00 „Šiauliai“
10-25 „Cbet“ 15:30 „Dzūkija“
10-25 „Rytas“ 17:00 „Žalgiris“

2020/21 m. Eurolyga

10-22 „Žalgiris“ 20:00 „Valencia“
10-22 „Zenit“ 20:00 „AX Armani“
10-22 „Panathinaikos“ 21:00 „Fenerbahče“
10-22 ALBA 21:00 „Baskonia“
10-22 „Crvena Zvezda“ 21:45 CSKA
10-23 „Chimki“ 20:00 „Maccabi“
10-23 „Anadolu Efes“ 20:30 ASVEL
10-23 „Bayern“ 21:30 „Olympiacos“
10-23 „Barcelona“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Tre 10-28 Riteriai 19 : 30 Panevėžys
Šeš 10-31 Panevėžys 18 : 00 Banga
Šeš 10-31 Žalgiris 18 : 00 Sūduva
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 18 : 00 Riteriai