„Bellator 234“: „Pride“ veteranas iš Rusijos netikėtai antrame raunde buvo nugalėtas trijų pralaimėjimų seriją nutraukusio brito
Sergejus Charitonovas ir Lintonas Vassellis | Organizatorių nuotr.
Ketvirtadienį Izraelyje vykusiame „Bellator 234“ mišrių kovos menų turnyre 39-erių metų „Pride“ veteranas iš Rusijos Sergejus Charitonovas (29-7-2) antrame raunde techniniu nokautu pralaimėjo 36-erių Didžiosios Britanijos kovotojui Lintonui Vasselliui (19-8-1), kuris nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų seriją.
S.Charitonovas buvo laikomas aiškiu kovos favoritu, tačiau antrame raunde buvo užspaustas L.Vassellio ir nors dar gynėsi, tačiau nebebuvo aktyvus, todėl teisėjas buvo priverstas stabdyti kovą.
Įdomu tai, kad šis turnyras vyko ketvirtadienį, tačiau transliuojamas bus penktadienį vakare.
S.Charitonovas prieš tai buvo įveikęs patį Mattą Mitrionę bei vieną kovą su juo jau po 15 sekundžių dėl netyčinio M.Mitrione spyrio buvo baigęs be nugalėtojo. Dar anksčiau, 2018 metų spalį, jis įveikė Roy Nelsoną.
L.Vassellio pralaimėjimų serija tęsiasi nuo 2017 metų lapkričio, kai jis nusileido Ryanui Baderiui. Vėliau jis 2018 metais dar pralaimėjo Philui Davisui, o 2019 metų kovą nusileido Valentinui Moldavsky.
Spoiler Alert:
— WhatsUpMMA (@WhatsUp_MMA) November 15, 2019
You hate to see it. I had high hopes for Sergei Kharitonov.. #Bellator234 https://t.co/jvxU2Iz8oV
Visi „Bellator 234“ turnyro rezultatai:
Sunkaus svorio kategorija: Linton Vassell įveikė Sergei Kharitonov techniniu nokautu (Raundas 2)
Lengvo svorio kategorija: Sidney Outlaw įveikė Roger Huerta vieningu teisėjų sprendimu (30-27, 30-27, 29-28)
Lengvo svorio kategorija: Aviv Gozali įveikė Zaka Fatullazade skausmingu veiksmu (Anaconda Choke, Raundas 1)
Pusvidutinio svorio kategorija: Haim Gozali įveikė Artur Pronin skausmingu veiksmu (heel hook, Raundas 1)
Vidutinio svorio kategorija: Austin Vanderford įveikė Grachik Bozinyan vieningu teisėjų sprendimu (29-28, 29-28, 29-28)
Pusvidutinio svorio kategorija: Maslis Tomer įveikė David Malka techniniu nokautu (Raundas 3)
Puslengvio svorio kategorija: Itay Tratner prieš Elias Mamadov kovą baigė lygiosiomis
Pussunkio svorio kategorija: Noam Voldman įveikė Nisim Rozalis skirtingu teisėjų sprendimu
Visų lengviausio svorio kategorija: Itay Lipszyc įveikė Itzik Vakobov skausmingu veiksmu (heel hook, Raundas 1)
Pussunkio svorio kategorija: Eli Aronov įveikė Sari Hleihil skirtingu teisėjų sprendimu
Lengviausio svorio kategorija: Ben Cohen įveikė Maksym Tkachuk skausmingu veiksmu (Rear-Naked Choke, Raundas 1)
Lengviausio svorio kategorija: Mikail Dulgher įveikė Ofir Leibel vieningu teisėjų sprendimu
Lengviausio svorio kategorija: Raz Bring vs. Naziri Daniliuk vieningu teisėjų sprendimu
„Catchweight“: Kirill Medvedovsly įveikė Akhmed Fararzha skausmingu veiksmu (Guillotine Choke, Raundas 2)
„Catchweight“: Vuqar Keramov įveikė Gustavo Wurlitzer nokautu (Raundas 1)
Pusvidutinio svorio kategorija: Simon Smotritsky įveikė Illia Hladkii techniniu nokautu (Raundas 1)
Sunkaus svorio kategorija: Adam Keresh įveikė Vladimir Fedin nokautu (Raundas 1)
Pusvidutinio svorio kategorija: Robson Gracie Jr. įveikė Ameer Basheer skausmingu veiksmu (Triangle, Raundas 1)
Moterų puslengvio svorio kategorija: Sinead Kavanagh įveikė Olga Rubin techniniu nokautu (Raundas 2)
Lengviausio svorio kategorija: Ron Becker įveikė Artem Kazartsev techniniu nokautu (Raundas 1)
Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.