Paaiškėjo atvirojo Lietuvos MMA čempionato prizininkai
Atvirasis Lietuvos MMA čempionatas | Organizatorių nuotr.
Jurbarke šeštadienį surengtas atvirasis Lietuvos MMA čempionatas, kuriame kovėsi 139 sportininkai, o varžybose dalyvavo ne tik lietuviai, bet ir svečiai iš užsienio.
Klubų įskaitoje triumfavo Vilniaus „Pankratos“ su 86 tšk. Šiam klubui skirta speciali taurė už ryžtą, atkaklumą ir pačią gausiausią komandą. Toliau išsirikiavo „Pantera“ (51), „Faiteris“ (26) ir Latvijos klubas „Sev Arch“ (23).
Čempioanto rezultatai:
MERGAITĖS
Svorio kategorija iki 31 kg Amžiaus grupė iki 12 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Taisija Gerasimovič 8 26 Vilnius Pankratos 1
2. Sofija Mokšina 9 25 Vilnius Pankratos 2
Svorio kategorija iki 44 kg Amžiaus grupė iki 12 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Marta Ščedrova 11 37 Faiteris 1
2. Liudmila Stefanovič 11 42 Vilnius Pankratos 2
Svorio kategorija iki 66 kg Amžiaus grupė iki 12 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Luiza Ucaeva 12 56 Vilnius Pankratos 1
2. Liza Ucaeva 12 64 Vilnius Pankratos 2
Svorio kategorija iki 61 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Lijana Lipinskaite 16 59 Jurbarkas Pantera 1
2. Neringa Banišauskaitė 15 55 Marijampolė Gladiator Gym 2
3. Anastasija Prilepskaja 15 56 Vilnius Valetudo 3
4. Dyja Petravičiūtė 15 53 Vilnius „Valetudo MMA Akademija“
5. Greta Vitkutė 16 54 Faiteris
6. Greta Židulytė 14 59 Jurbarkas Pantera
7 Monika Orlavičiūtė 18 58 Faiteris
Svorio kategorija iki 66 kg Amžiaus grupė iki 18 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Erika Šachvorostovaitė 16 67 Faiteris 1
2. Alisa Bostan 18 64 Estija Tokon 2
U – 10 (iki 10 m. vaikai)
Svorio kategorija iki 31 kg Amžiaus grupė iki 10 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Kristupas Bartusevičius 10 30 Jurbarkas Pantera 1
2. Vilius Kairys 10 27 Lutador Klaipėda 2
3. Artiom Zenkevič 10 30 Vilnius Pankratos 3
4. Arnis Železniakas 7 30 Faiteris
Svorio kategorija iki 37 kg Amžiaus grupė iki 10 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Patrik Kumpickij 10 37 Vilnius Pankratos 1
2. Kiril Gerasimovič 9 36 Vilnius Pankratos 2
Svorio kategorija +37 kg Amžiaus grupė iki 10 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Nojus Tranavičius 10 54 Lutador Klaipėda 1
2. Deimantas Šegžda 10 50 Jurbarkas Pantera 2
U – 12 (11 ir 12 m. vaikai )
Svorio kategorija iki 37 kg Amžiaus grupė iki 12 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Oleg Baldovskij 12 34 Vilnius Pankratos 1
2. Michail Jakšys 12 36 Vilnius Pankratos 2
3. Klaidas Kukliauskas 11 35 Jurbarkas Pantera 3
4. Kazys Kazakevičius 11 35 Faiteris
5. Deividas Ivanauskas 11 30 Faiteris
6. Artiom Pukianec 11 36 Vilnius Pankratos
Svorio kategorija iki 40 kg Amžiaus grupė iki 12 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Renars Daugulis 12 40 Latvija Sev Arch 1
2. Adrijanas Narkun 12 40 Jurbarkas Pantera 2
3. Ernestas Antanaitis 12 40 Tauragė Taurris 3
4. Daniel Sadovskij 12 39 Vilnius Pankratos
5. Domantas Rapalis 11 38 Liutadao .Klaipėda
6. Naglis Stoškus 12 40 Vilnius „Valetudo MMA Akademija“
7. Karolis Petrauskas 12 40 Pantera
Svorio kategorija iki 44 kg Amžiaus grupė iki 12 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Ilja Panov 12 42 Vilnius Pankratos 1
2. Joris Kuncaitis 12 44 Jurbarkas Pantera 2
3. Danielius Kondratjevas 12 42 Faiteris 3
Svorio kategorija iki 52 kg Amžiaus grupė iki 12 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Daniel Pestov 12 51 Vilnius Pankratos 1
2. Mantas Paulauskas 11 47 Lutador Klaipėda 2
Svorio kategorija iki +52 kg Amžiaus grupė iki 12 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Emilis Stankevičius 12 55 Faiteris 1
2. Darekas Vysockis 12 52 Vilnius Pankratos 2
U – 14 (13 ir 14 m. vaikai )
Svorio kategorija iki 44 kg Amžiaus grupė iki 14 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Gvidas Jurevičius 13 42 Kaunas Dainralfas 1
2. Rokas Bartulis 13 36 Jurbarkas Pantera 2
Svorio kategorija iki 48 kg Amžiaus grupė iki 14 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Matas Barkauskas 13 48 Tauragė Taurris 1
2. Edvinas Kvieska 13 48 Jurbarkas Pantera 2
Svorio kategorija iki 52 kg Amžiaus grupė iki 14 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Daniel Afanasjev 13 49 Vilnius Pankratos 1
2. Dovydas Sabonaitis 14 51 Kaunas Dainralfas 2
3. Deimantas Vabalas 13 52 Raseiniai Pantera 3
4. Martynas Čebanauskas 14 51,5 Faiteris
Svorio kategorija iki 61 kg Amžiaus grupė iki 14 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Dalius Kutka 14 59 Vilnius Pankratos 1
2. Pavel Voinickij 14 61 Vilnius Arėjas 2
3. Pavelas Majauskas 14 54 Jurbarkas Pantera 3
4. Neilas Narkun 13 59 Jurbarkas Pantera
Svorio kategorija iki 66 kg Amžiaus grupė iki 14 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Lukas Mačiūnas 14 66 Šiauliai Fighting and Fitness Center 1
2. Edvinas Petrauskas 14 63 Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ 2
3. Danila Zacharov 13 65 Vilnius Pankratos 3
4. Mindaugas Motiekaitis 14 64 Faiteris
Svorio kategorija + 66 kg Amžiaus grupė iki 14 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Ernestas Mažintas 16 84 Raseiniai Pantera 1
2. Kornelijus Bruno 14 72 Jurbarkas Pantera 2
U – 16 (15 ir 16 m. jaunimas )
Svorio kategorija iki 48 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Lukas Bučelis 15 47 Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ 1
2. Deividas Reišys 16 45 Vilnius Pankratos 2
Svorio kategorija iki 56 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Robertas Keršys 16 50 Faiteris 1
2. Dariuš Driven 15 55 Vilnius Pankratos 2
3. Vladimirs Jefimovs 16 56 Latvija Sev Arch 3
Svorio kategorija iki 61 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Mantas Rimeika 16 60 Faiteris 1
2. Benas Šorochovas 15 58 Kaunas Dainrafas 2
3. Germans Leško 16 60 Latvija Sev Arch 3
4. Justinas Bartušis 16 61 Tauragė Taurris
5. Matas Savickas 15 60 Kaunas Fighter House
6. Arminas Januškevičius 16 61 Jurbarkas Pantera
7. Maksims Feklistovs 16 58 Latvija Sev Arch
8. Artūras Andrijauskas 16 61 Šiauliai Fighting and Fitness center
Svorio kategorija iki 66 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Modestas Narbutas 16 64 Raseiniai Pantera 1
2. Herkus Šetkus 15 66 Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ 2
3. Emilis Panceris Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ 3
4. Erikas Bagurskas 15 64 Kaunas Dainralfas
5. David Mickevičius 15 66 Vilnius „Valetudo MMA Akademija“
Svorio kategorija iki 70 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Bernard Dadyčin 16 70 Klaipėda Team Lion MMA 1
2. Faustas Batkus 16 70 Tauragė Taurris 2
3. Daniels Jefanovs 16 70 Latvija Sev Arch 3
4. Lukas Višinskis 16 65 Vilnius Valetudo
5. Eimantas Prochorenko 15 65 Vilnius Valetudo
Svorio kategorija iki 77 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Tauras Čiuplys 16 77 Marijampolė Gladiator Gym 1
2. Ignas Kučinskas 16 76 Šiauliai Fighting and Fitness Center 2
3. Erikas Raskov 15 75 Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ 3
4. Danielius Repenko 16 76 Klaipėda Team Lion MMA
5. Maksim Podchodiaščev 15 75 Vilnius „Valetudo MMA Akademija“
6. Antoni Rafal Lamauskas 16 73 Vilnius Pankratos
7. Erikas Lepeševas 15 77 Vilnius Arėjas
Svorio kategorija iki +77 kg Amžiaus grupė iki 16 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Kristupas Šimkus 16 86 Tauragė Taurris 1
2. Radoslav Petrovski 16 95 Vilnius Valetudo 2
U – 18 (17 ir 18 m. jaunimas )
Svorio kategorija iki 56 kg Amžiaus grupė iki 18 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Aleksandras Juzik 17 56 Klaipėda Team Lion MMA 1
2. Dan Jagelo 17 56 Vilnius Pankratos 2
Svorio kategorija iki 61 kg Amžiaus grupė iki 18 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Aidas Abrutis 18 61 Klaipėda Team Lion MMA 1
2. Ain Kivimägi 18 61 Estonia Team MMAces 2
3. Semyon Fedorov 17 58 Estonia Tokon 3
Svorio kategorija iki 66 kg Amžiaus grupė iki 18 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Egert Messek 18 65 Estonia Team MMAces 1
2. Aksel Arna 18 66 Estonia Englas 2
3. Nedas Rainys 18 66 Tauragė Taurris 3
Svorio kategorija iki 70 kg Amžiaus grupė iki 18 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Mykolas Korsakovas 18 68 Kaunas Fighter House 1
2. Tautvydas Tamošaitis 18 70 Tauragė Taurris 2
3. Domas Vasiliauskas 17 70 Raseiniai Pantera 3
4. Lukas Grigaitis 18 70 Marijampolė Gladiator Gym
5. Titas Jarmalavičius 17 69 Vilnius „Valetudo MMA Akademija“
6. Aleksandrs Krasnakovs 18 70 Latvija Sev Arch
Svorio kategorija iki 77 kg Amžiaus grupė iki 18 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Nedas Pranckus 18 76 Šiauliai Fighting and Fitness Center 1
2. Andrejs Koroljovs 18 77 Latvija Sev Arch 2
3. Kevin Ojaveer 18 77 Estonia Englas 3
4. Danila Matiukov 17 77 Lutador Klaipėda
5. Eigintas Šlekys 18 76 Kaunas Iron Sky Gym
6. Ivars Leitarts 17 76 Latvija Sev Arch
7. Laurynas Vaičiulis 18 76 Šiauliai Fighting and Fitness Center
8. Domas Krivelis 18 75 Vilnius Valetudo
9. Dovydas Bužinskis 18 77 Vilnius Valetudo
Svorio kategorija iki 84 kg Amžiaus grupė iki 18 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Nikita Solomjanijs 17 82 Latvija Sev Arch 1
2. Vladislav Stefanovič 19+ 82 Vilnius Pankratos 2
Suaugusieji +19
Svorio kategorija iki 61 kg Amžiaus grupė +19 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Edvinas Januševičius 19+ 61 Raseiniai Pantera 1
2. Danils Kučurs 19+ 61 Latvija Sev Arch 2
3. Milanas Majauskas 19+ 58 Jurbarkas „Pantera“
Svorio kategorija iki 66 kg Amžiaus grupė +19 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Madis Mäeste 19+ 66 Estonia Team MMAces 1
2. Edvinas Januševičius 19+ 61 Raseiniai Pantera 2
3. Abdurasul Kholikov 19+ 66 Latvija Sev Arch 3
4. Nikita Romanenko 19+ 64 Latvija Sev Arch
5. Gintaras Sinkevičius 24 66 Vilnius Pankratos
Svorio kategorija iki 70 kg Amžiaus grupė +19 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Deividas Baltusevičius 19+ 67 Šakiai Ošimas 1
2. Nikita Prohorovs 19+ 70 Latvija Sev Arch 2
3. Konstantin Mokšin 19+ 70 Vilnius Pankratos 3
Svorio kategorija iki 77 kg Amžiaus grupė +19 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Tomas Markus 19+ 77 Vilnius „Valetudo MMA Akademija“ 1
2. Martin Timberg 19+ 77 Estonia Team MMAces 2
3. Rytis Kveselys 19+ 74 Raseiniai Pantera 3
4. Arzu Džafarovs 19+ 77 Latvija Sev Arch
5. Iljas Salaev 19+ 73 Latvija Sev Arch
Svorio kategorija iki 84 kg Amžiaus grupė +19 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Vladislav Stefanovič 19+ 82 Vilnius Pankratos 1
2. Edvardas Babarskas 24 84 Lutador Klaipėda 2
Svorio kategorija iki 93 kg Amžiaus grupė +19 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Edvardas Babarskas 24 84 Lutador Klaipėda 1
2. Vadim Valujev 26 92 Vilnius Pankratos 2
Svorio kategorija + 93 kg Amžiaus grupė +19 m.
Eil. Nr. Vardas, pavardė Amžius Svoris Miestas, klubas Vieta
1. Laurynas Petruškevičius 17 110 Kaunas Fighter House 1 (iki 18m.)
2. Edvard Petrovič 22 100+ Vilnius Pankratos 1 (19+m.)