„Žalgirio“ ir „Barcelonos“ rungtynės | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Kauno „Žalgirio“ (3/4) komanda atkakliai kovojo su „Barcelona“ (6/1) žvaigždynu, tačiau patyrė pralaimėjimą.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 86:93 (20:23, 20:24, 21:19, 25:27) namuose pripažino katalonų pranašumą.

„Žalgirio“ klubui Zachas LeDay‘us pelnė 16 taškų, Thomasas Walkupas ir Marius Grigonis surinko po 14.

Barselonos klubą į priekį vedė Cory Higginso ir Nikola Mirotičiaus duetas, kuris atitinkamai pelnė 27 ir 24 taškus.

Brandonas Daviesas įmetė keturis taškus, o kitas buvęs žalgirietis Kevinas Pangosas nežaidė dėl traumos.

Kauniečiai pirmajame kėlinyje pelnė pirmuosius penkis taškus, kai Jockas Landale'as dėjimu dreibo krepšį ir tolimą metimą pataikė Alexas Perezas. Tačiau katalonai tada atsakė aštuoniais taškais be atsako. 13 taškų per visą ketvirtį surinkęs Nikola Mirotičus išlaikė svečius priekyje iki kėlinio pabaigos. Jam pasibaigus „Žalgiris“ atsiliko 20:23.

Užsisakyk Telia TV sporto paketą ir visas Eurolygos rungtynes stebėkite tiesiogiai HD raiška

Pierre Oriola antrojo kėlinio pradžioje įmetė septynis taškus ir „Žalgiris“ po tokio ispano pasirodymo atsiliko 25:32. Po Artūro Milaknio ir Thomaso Walkupo metimų kauniečiai priartėjo 34:36, bet po to šeimininkams persverti rezultatą arba dar kartą priartėti per vieną metimą nepavyko.

Po dviejų kėlinių „Žalgiris“ atsiliko 40:47.

N.Mirotičius per pirmąją mačo pusę pelnė 15 taškų, „Žalgirio“ komandai devynis įmetė Th.Walkupas, šešis – Lukas Lekavičius.

Trečiojo kėlinio pradžioje Zachas LeDay‘us įmetė septynis taškus ir rezultatas tapo lygus ties 47 taškų, o vėliau po dar dviejų amerikiečio taškų „Žalgiris“ po ilgos pertraukos išsiveržė į priekį 51:50.

Tačiau po to šeimininkai nesulaikė Cory Higginso ir kėlinio pabaigoje „Žalgiris“ atsiliko 61:66.

„Žalgiris“ rankų nenuleido. Marius Grigonis pelnė aštuonis taškus, tritaškį pataikė Nigelis Hayesas ir likus 1:51 minutei rezultatas tapo 83:87.

Barselonos klubas tada atsakė keturiais taškais, tritaškį įmetęs Th.Walkupas mažino atsilkimą iki penkių taškų, bet per minutę šeimininkai daugiau nepasižymėjo.

„Žalgiris“: Zachas LeDay'us 16 (6/11 dvitaškiai), Marius Grigonis ir Thomasas Walkupas po 14, Artūras Milaknis 11 (2/4 tritaškiai), Jockas Landale'as 10, Nigelas Hayesas 8 (2/6 tritaškiai, 5 atk. kam.).

„Barcelona“: Cory Higginsas 27 (5/5 tritaškiai), Nikola Mirotičius 24 (12/12 baudų metimai, 6 atk. kam.), Adamas Hanga ir Pierre'as Oriola po 9,... Brandonas Daviesas 4 (6 atk. kam., 8 naud. bal.).

Vladas
2019-11-09 00:04:02
Gynyba kaip 12 klasės.. Gėda
Da
2019-11-08 23:53:09
Sekancios 5 rungtynes barsai sunkios nusimato pries indvidualiai stiprias komandas cska, real, feneri, maccabi, khimki, kris 2 kartus minimum
Artis
2019-11-08 23:04:43
Man tai keisciausia,kaip ant va..tni..ku daug kas pasimauna.Paraso specialiai kelis pjudancius komentarus ir prasideda.Asmeniskai nesu cia kurio vieno klubo fanatikas,manau kaip ir daugelis lietuvoj,tai visada palaikau visas Lt komandas ir visus lietuvius.Uz Lietuva vyrai!!! :D
G
2019-11-08 22:14:33
Na barcelona stipresne komanda tikrai tai laimejo pelnytai.ir zaidejai geresni ten pavz higinsas ka isdarinejo ten.tai pagal zaidima sulose labai gerai zalgiris.
Adas
2019-11-08 23:09:44
Tai kad Saras"sugrybavo"kai trecio kelinio pabaigoj pries Higinsa paliko Lekaviciu.Tritke i"kakta"ir paskiau jau ketvirtam kelini super pasitikejimas ir"lindo"jam viskas
egis
2019-11-08 22:10:26
Gaila, kad pralaimėjo "Žalgiris", bet parodė visi žaidėjai tvirtą charakterį ir kovingumą, akivaizdžiai trūksta "Žalgiriui" stipraus pagrindinio įžaidėjo, nes A.Perez jau aišku,kad nebus naudingas, o Th.Walkup akivaizdžiai negali tapti pagrindiniu įžaidėju Eurolygoj, kad ir kaip sėkmingai jis sužaidžia kažkurią atkarpą rungtynių, bet į galą rungtynių jam atsiliepia nuovargis ir psichologinė įtampa, ir pridaro klaidų, todėl reikėtų tokio įžaidėjo koks buvo K.Pangos, ar J.Dentmon, kuris sugebėtų svarbiausiu momentu ne tik atlikt perdavimą, bet ir pats įmest kuo daugiau taškų. Nieko baisaus pralaimėta Eurolygos favoritui tereikia dabar "Žalgiriui" nepraleist progos įveikt tuos vidutinio pajėgumo klubus ir patekt į Top-8 visos galimybės.