Kaka | AFP/Scanpix nuotr.

Kaka | AFP/Scanpix nuotr.

Artėjant sezono pabaigai apie galimybę palikti Madrido „Real“ komandą užsiminęs saugas Kaka vis dėlto gali likti „karališkajame“ klube. Buvo manyta, jog 31 metų brazilas gali grįžti rungtyniauti į Italijos „Milan“ ekipą, bet pastarosios viceprezidentas Adriano Galliani pareiškė, kad didžiausia šio perėjimo kliūtis – futbolininko amžius.

„Kaka jau 31-eri. Jis mums gerokai per senas. Į „Milan“ jis tikrai negrįš“, - teigė komandos viceprezidentas A.Galliani.

Ispanijos sostinės komandą palikus treneriui Jose Mourinho, brazilui atgimė viltis kitą sezoną išsikovoti vietą startinėje ekipos sudėtyje.

Manoma, kad „Real“ klubo vairą perims dabartinis Paryžiaus „Saint-Germain“ komandos strategas Carlo Ancelotti, kuris su Kaka anksčiau dirbo „Milan“ ekipoje. Tokiu atveju futbolininkas veikiausiai aikštėje pasirodytų kur kas dažniau, nei tai darė šį sezoną.

Kurį laiką saugas buvo siejamas su persikėlimu į Angliją. „Karališkojo“ klubo nariu labiausiai domėjosi Londono komandos – „Arsenal“ ir „Tottenham“.

Kaka „Real“ ekipoje rungtyniauja jau ketvirtus metus. Iš viso futbolininkas šiame klube sužaidė 120 rungtynių, įmušė 29 įvarčius bei atliko 32 rezultatyvius perdavimus.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų