Lionelis Messi | Scanpix nuotr.

Lionelis Messi | Scanpix nuotr.

„Copa America“ turnyras Argentinos rinktinei nesusiklostė taip, kaip ji to norėjo, jis nesusiklostė gerai ir rinktinės kapitonui Lioneliui Messi.

Argentinietis turnyro metu pyko ant jo nuomone šališkų ir korumpuotų teisėjų, kurie užsiima korupcija. Dėl to L.Messi galiausiai buvo diskvalifikuotas trims mėnesiams ir turėjo susimokėti 50 tūktst. JAV dolerių baudą.

Tačiau Paryžiaus „Saint-Germain“ krašto puolėjas Angelis Di Maria atskleidė ir kitą „Copa Americos“ pusę ir papasakojo apie įkvepiančią L.Messi kalbą, kuri pravirkdė jo komandos draugus.

„L.Messi pasakė tikrai labai gražių žodžių po to, kai mus eliminavo Brazilija. Jis mums pasakė, kad didžiuojasi ta komanda, kurią mes pastatėme.

Jis pasakė, kad mes ilgą laiką nebuvome kartu, kai kurie futbolininkai nebuvo kviečiami į rinktinę. Tačiau jautėsi taip, lyg mes visi kartu būtume jau daugelį metų.

Jis mums pasakė, kad mes visi kartu irklavome nuo pat pirmos dienos. Jis labai didžiavosi jaunais žaidėjais, kurie labai atsidavė rinktinės marškinėliams ir dėl to, kad jie atidavė visas jėgas, labai nusipelnė juos vilkėti.

Kai jis baigė kalbėti, visi verkė, nes jis palietė mūsų širdis. Ypač jaunųjų futbolininkų“, - atskleidė A.Di Maria.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų