Ole Gunnaras Solskjaeras | Scanpix nuotr.

Ole Gunnaras Solskjaeras | Scanpix nuotr.

„Manchester United“ jau ne vienerius metus nebėra laikoma didele jėga Anglijos ir apskritai pasaulio futbole, savo šansus kovoje dėl titulų atsargiai vertina ir pats klubas.

Daugkartiniams Anglijos čempionams sunkiai sekėsi atsigauti po to, kai komandą paliko legendinis treneris Alexas Fergusonas, o nuo to laiko tik kartą jiems pavyko užkopti iki antros „Premier“ lygos pozicijos.

Šiuo metu komandai vadovauja Ole Gunnaras Solskjaeras, kuris neslepia, kad tai komandai yra pereinamasis laikotarpis, kuomet nebus vengiama integruoti jaunų futbolininkų.

Tuo tarpu ESPN atskleidė ir tikslesnį laiką, kuomet „Manchester United“ tikisi sugrįžti į kovą dėl titulų. Pasak jų, tai turėtų nutikti 2022-aisiais metais.

ESPN šaltiniai tvirtina, kad „raudonųjų velnių“ vadovai nesitiki dalyvauti kovoje dėl titulų iki pat 2021/22 metų sezono. Tai reiškia, kad šį ir dar kitą sezoną klubas jokių titulų neplanuoja.

Jeigu tai yra tiesa, galima daryti išvadą, kad „Manchester United“ vadovai ketina suteikti pakankamai laiko ir progų O.G.Solskjaerui sulipdyti tokią komandą, kuri būtų pajėgi sugrąžinti klubą į futbolo Olimpą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga