Pepas Guardiola | Scanpix nuotr.

Pepas Guardiola | Scanpix nuotr.

„Manchester City“ strategas Pepas Guardiola atskleidė, kad jis šią vasarą norėjo įsigyti naują vidurio gynėją, tačiau klubas neturėjo tam pakankamai pinigų.

Dukart iš eilės Anglijos čempionai šią vasarą įsigijo tris futbolininkus, už kuriuos sumokėjo apie 120 mln. eurų. Vien už Rodi buvo sumokėta klubui rekordinė 70 mln. eurų suma.

Įvairūs šaltiniai skelbė, kad „Manchester City“ bandė iš „Leicester City“ įsigyti gynėjas Harry Maguire‘ą, tačiau šis galiausiai atsidūrė kitoje miesto pusėje – „Manchester United“ gretose.

„Negalėjome pirkti taip, kaip tai darė mūsų varžovai. Mūsų klubas puikiai dirba visuose departamentuose, tačiau kartais negalime sau leisti pirkti taip, kaip kiti klubai.

Mes mokame daug pinigų daugeliui žaidėjų, todėl turime gilią sudėtį su milžiniška kokybe. Bet mes negalime elgtis bet kaip, klubas man sako, kad ir mes turime limitą, mes negalime toliau taip išlaidauti.

Galbūt ateityje galėsime sau leisti daugiau, bet tikrai ne dabar. Ir aš pasakiau klubui, kad viskas yra gerai. Jeigu negalime pirkti, nepirksime ir kovosime su tuo, ką turime“, - teigia P.Guardiola.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

vyga
2019-09-02 22:28:32
nu tas kas per klounas, neturejo pinigu sako:D
nu kad tik jam nusisneket, kiekviena vasara istasko simtus arabu milionu dabar sako hana , baiges litai:) klounas
Atsakyti