Marcusas Rashfordas | Scanpix nuotr.

Marcusas Rashfordas | Scanpix nuotr.

Rasistiniai išpuoliai prieš sportininkus yra didelė problema socialiniuose tinkluose, o pastaruoju metu dėl to problemų patyrę „Manchester United“ planuoja imtis naujų veiksmų, kad pažabotų jų žaidėjų skriaudikus.

Pastarosiomis savaitėmis plačiai nuskambėjo istorija, kaip rasiniais įžeidimais buvo užsipultas „Manchester United“ saugas Paulis Pogba, vėliau tokio pat likimo sulaukė ir puolėjas Marcusas Rashfordas.

Pats P.Pogba turėjo ką pasakyti jį įžeidinėjusiems asmenims: „Mano protėviai ir tėvai kentėjo tam, jog mano karta šiais laikais būtų laisva, galėtų dirbti, keliauti autobusu, žaisti futbolą. Rasistiniai užgauliojimai yra nemokšiškumas ir tai mane tik padaro stipresniu bei motyvuoja kovoti dėl ateinančios kartos.“

Visgi „raudonųjų velnių“ vadovai neketina taip lengvai paleisti šios situacijos ir yra pasiryžę rauti rasizmą iš socialinių tinklų su šaknimis.

Pranešama, kad klubo atstovai jau yra susitarę su „Twitter“ dėl susitikimo, kuriame bus aptarta, kaip spręsti šią problemą. Tokio pat susitikimo jie dabar reikalauja ir su „Facebook“, vieno didžiausių socialinių tinklų pasaulyje, vadovais.

„Mes apie tai jau kalbėjome, tai turi liautis. Rengiame visas akcijas, kurios yra nukreiptos prieš rasizmą. Beprotiška, kad apie tai kalbame 2019-aisiais metais“, - savo nuomonę išsakė ir komandos treneris Ole Gunnaras Solskjaeras.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų