Conoras McGregoras | Instagram.com nuotr

Conoras McGregoras | Instagram.com nuotr

 Buvęs dviejų UFC kategorijų čempionas airis Conoras McGregoras kurį laiką buvo likęs nuošalyje ir retai pakliūdavo į pirmuosius žiniasklaidos puslapius. Visgi išplatinus filmuotą medžiagą C.McGregoras ir vėl papuolė tarp pagrindinių naujienų, tačiau ne iš gerosios pusės. Vaizdo įraše užfiksuotas incidentas, kuris įvyko balandžio mėnesį Dubline.

C.McGregoras įėjo į barą ir nors sunku įžiūrėti, tačiau panašu, kad vietinius vaišino savo „Proper Twelve“ viskiu. Visgi vienas vyrukas atsisakė airio pasiūlymo, o netrukus jau turėjo pajusti C.McGregoro kairiosios rankos jėgą. Laimei, baro lankytojas rimčiau nenukentėjo ir liko sėdėti ant kėdės. Vos tik airis trenkė baro lankytojui, jį du žmonės išvesdino į lauką.

Praėjusią naktį C.McGregoras ESPN eteryje atgailavo dėl savo elgesio ir patikino, kad sutiks su bet kokiomis jam skirtomis sankcijomis. Tuo tarpu nukentėjęs vyriškis ilgai tylėjo, kol sutiko duoti trumpą interviu „The Irish Sun“ puslapiui.

„Turiu tvirtą smakrą, galiu atlaikyti smūgį. Žandikaulį skaudėjo apie savaitę, bet tai nebuvo nepakeliamas skausmas ar kažkas panašaus. Nemėgstu Conoro. Jis turi blogą reputaciją. Conoras yra chuliganas. Chuliganas, turintis krūvą pinigų“, - kalbėjo vyriškis, kuris nenorėjo, kad būtų atskleista jo tapatybė, tik patvirtinęs, kad jam yra 50 metų.

C.McGregoro laukia pasirodymas Dublino (Airija) teisme. Jei airis bus pripažintas kaltu, jam reikės sumokėti baudą. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

albinas
2019-08-25 09:06:46
eikit komentatoriai,pavydit sukos :D saibu jam ir titulu,asilai jus nx :D kaip bebutu jis yra cempionas,o jus lovos riteriai :D:D:D: iseikit i kiema velniai blet :D
Atsakyti
mirka3 > albinas
2019-08-25 10:58:20
10 žodžių 4 keiksmažodžiai - tipinis Vištos fanas.
Albinosui petuxui
2019-08-25 12:18:07
Kas ten cempionas??)))
mirka3
2019-08-24 22:35:14
Dar senukas interve pridėjo, kad Višta yra melagis, nes prieš savo fanus pasigyrė kaip po įncidento su senuku mašinoj pasikalbėjo... O vyrukas tai paneigė, pridurdamas, kad Višta nekalbėjo, o tik su savo draugu (drąsiau) įsėdo, nieko nepasakė tik užšoko iš nugaros.
Seniai sakiau kad koviniam sporte atmarozkų pilna, jie ten gerai jaučias, nes gali savo skilsus tobulint. P.s. neteigiu, kad visi koviniam sporte tokie, yra ir normalių, deja ne branduolys. Daugeliui kovinių sportininkų Višta yra pavyzdys, jų svajonių viršūnė. Retas kuris pasakys, kad jis kaip žmogus yra visiškas minusas.
Atsakyti
Reklamuoja
2019-08-24 19:43:33
Nes eu remia.. Kaip ir visoje medijoje apie ji raso, apie visa zydruma.. O tevukas mldc, vat tokie yra senieji airiai, ne cigonai kaip ryzikas.. Dar kazkas minijonais jam buvo
Atsakyti
Lt
2019-08-24 01:23:26
Sport.lt kam reklamuojate sita balamuta ? Yra daug rimtu kovotoju.
Atsakyti