Thierry Henry | Scanpix nuotr.

Thierry Henry | Scanpix nuotr.

Nesėkmingai vyriausiojo trenerio poste debiutavęs Thierry Henry neabejoja, jog ateityje vis dar gali tapti sėkmingu strategu, tačiau šiuo metu laukia naujos galimybės įrodyti savo vertę.

„Negalvoju apie negatyvius dalykus, tik apie pozityvius. Dėl šios priežasties pradėjau dirbti „Monaco“ klube ir todėl vis dar noriu būti treneriu. Jei norite, vadinkite mane išprotėjusiu, tačiau myliu futbolą ir tikiu, jog galiu tapti sėkmingu treneriu.

Negalvoju apie skausmą, patirtas nesėkmes. Man nepatinka, kai viskas lengvai pavyksta. Man patinka vadovauti ir nuo manęs priklauso, kad tai įvyktų. Tas pats buvo, kai prisijungiau prie „Arsenal“ kaip žaidėjas, tas pats, kai nuvykau dirbti į Belgiją su Roberto, tai – evoliucija.

Svarbiausias raktas – komunikacija ir atvirumas. Koks darbas? Ar darbas išlikti lygoje, ar laimėti ją, ar dalyvauti UEFA Čempionų lygoje? Tačiau kas yra sėkmė? Ar ji padeda tobulėti žaidėjams? Svarbiausia yra užfiksuoti rezultatai, tačiau noriu tuo pačiu metu, jog tobulėtų ir futbolininkai.

Visada sakau, kad tu laimi arba pasimokai, kaip jūs galite įsivaizduoti, tai išmokau labai daug. „Monaco“ klubas vis dar yra mano širdyje, jis suteikė man pirmą galimybę tiek kaip žaidėjui, tiek kaip treneriui, todėl visada būsiu už tai dėkingas. Nesigailiu dėl nieko, kas nutiko. Buvo sudėtinga įgyvendinti iškeltą tikslą, jei būčiau turėjęs daugiau laiko, būčiau padaręs daugiau. Visgi jei nepasieki norimų rezultatų, nesvarbu, kokios aplinkybės, turi išvykti“,- kalbėjo T.Henry.

Prancūzijos legenda 2018 m. spalio mėnesį perėmė iš Leonardo Jardimo „Monaco“ komandos vairą ir pradėjo kovą dėl išlikimo „Ligue 1” čempionate. Visgi T.Henry buvo atleistas vos po trijų mėnesių, o stratego postą vėl užėmė L.Jardimas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 12-14 Liverpool 14 : 30 Watford
Šeš 12-14 Sheffield United 17 : 00 Aston Villa
Šeš 12-14 Leicester City 17 : 00 Norwich City
Šeš 12-14 Chelsea 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 12-14 Burnley 17 : 00 Newcastle United
Šeš 12-14 Southampton 19 : 30 West Ham United
Sek 12-15 Wolverhampton … 16 : 00 Tottenham Hotspur
Sek 12-15 Manchester United 16 : 00 Everton
Sek 12-15 Arsenal 18 : 30 Manchester City